max f/p sistem toplama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocalarım iyi günler iyi forumlar biliyorum dolar bu durumdayken sistem toplamak mantıksızlık ama eldeki de gidecek bu gidişle.Neyse işin özü monitör hariç 3.5 k max sistem tavsiyelerinizi bekliyorum birde monitör tavsiyesi de verebilir misiniz max 700 tl.Oyun için istiyorum sistemi ağır grafik gerektiren oyunları en azından low ayarlarda da olsa akıcı oynayabiliyim yeter renderla fazla işim yok çok olsa canım sıkılırsa ps de takılırsam ki pro değilim basit şeyler yapabiliyorum ancak pc mde her zaman birden fazla uygulama çalıştırırım ets2 de opera mesela veya pes de veya knight oynarken alt tab film gibi.
Şimdiden herkese teşekkürler konuyu yanlış açtıysam affola :)

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
siz diyorsanız vardır bir bildiğiniz hocam :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hocam r3 1300x ile toplanmis Halide var ancak kullanıcılar inteli daha çok tercih ettiği için ve ıntel bir tık daha önde oldugu için önerdim :)

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ryzen sistemleri f/p olarak tanımladığı için çoğu kişi ve sizin videolardan çıkardığım kadarıyla ondan küçük bir şaşkınlık yaşadım intel olunca gerçi kanalınızdaki testlerin çoğunu izledim fps olarak azda olsa fark atıyor intel bu arada güncel tüm ağır grafik yükü gerektiren oyunları oynayabilir miyim bu sistemle ve full hd de çoğu oyunda 60 fps nin üstüne çıkar mı acaba?

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam bide ekipman önerebilir misiniz klavye mekanik veya mekanik hisli rgb aydınlatmalı/ mouse fps tarzı oyunlarda cs go ve knight gibi oyunlarda işimi kolaylaştıracak türden olması önemli makro tuşları olan /kulaklık da 7.1 olması ve cs go da veya discord da sorun yaşamayacağım türde mikrofon kalitesine sahip olsun yeter

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
3 gb ramli .ekran kartlarını, pek tasvip etmiyorum. Fazla detay açamazsınız oyunda. Yüksek bütçe verdikten sonra, en az 4 gb vramli e.kartı almakta fayda var.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
met 61' Alıntı:
3 gb ramli .ekran kartlarını, pek tasvip etmiyorum. Fazla detay açamazsınız oyunda. Yüksek bütçe verdikten sonra, en az 4 gb vramli e.kartı almakta fayda var.

Ama burdaki GPU 1060 başka bir kartla karıştırmamak gerekir....

hslr' Alıntı:
hocam bide ekipman önerebilir misiniz klavye mekanik veya mekanik hisli rgb aydınlatmalı/ mouse fps tarzı oyunlarda  cs go ve knight gibi oyunlarda işimi kolaylaştıracak türden olması önemli makro tuşları olan /kulaklık da 7.1 olması ve cs go da veya discord da sorun yaşamayacağım türde mikrofon kalitesine sahip olsun yeter

Bütçe nedir ?

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
200 er desek almışken kaliteli olsun diye 600 max 700. 700 bile zor gerçi de 600 700 arası hocam

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hepsini bizzat kullanma fırsatım oldu klavyeyi zaten kendim şuan kullanıyorum.Ürünler parasını sonunda kadar hakediyor.Kulaklık ve mouse konusunda da aynı şeyi düşünüyorum...

aYLX5B.png

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
teşekkürler hocam yardımlarınız için inşallah bir kaç haftaya Allah izin verirse almayı planlıyorum mali bir sıkıntı olmazsa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri