Fiyat/Performans Mekanik Klavye Önerisi

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bütçe ortalama 2 k fakat taksitle almayı düşünüyorum bir miktar esnetebilirim. Dierya dk61e bir kaç kişi bunu önerdi ama taksit seçeneği olmadığı için almayı düşünmüyorum.Önerebileceğiniz f/p mekanik klavyeleri merakla bekliyorum.

Son düzenleme:

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
bu var ama biraz bütçenizin üstüne çıkıyor. Ne kadar esnetebilirsiniz bilmiyorum.

KS

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
hiç duymadım bu markaları site güvenilir mi ayrıca

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
hiç duymadım bu markaları site güvenilir mi ayrıca
Site akakçe. Satılan ürünü fiyatına göre düşükten yükseğe sıralıyor hepsi de teknoloji satan siteler. Gerçi hepsi aynı firmanın sitesi ama bir sorunla karşılaşınca başım ağrımasın istiyorsanız 1-2 fazla verip hepsiburadan üzerinden almanızı tavsiye ederim. Müşteri memnuniyeti açısından.

KS

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Site akakçe. Satılan ürünü fiyatına göre düşükten yükseğe sıralıyor hepsi de teknoloji satan siteler. Gerçi hepsi aynı firmanın sitesi ama bir sorunla karşılaşınca başım ağrımasın istiyorsanız 1-2 fazla verip hepsiburadan üzerinden almanızı tavsiye ederim. Müşteri memnuniyeti açısından.
akakçeyi biliyorum ya önerideki siteyi sormuştum yeterince açıklamayıp sizi yordum özür dilerim.

linkteki klavye baya içime sinmişti taksitli olsa alacaktım benzer öneri yapabilir misiniz rica etsem

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Yani önerebileceğim çözüm peşin alıp mobil bankacılık üzerinden taksitlendirme yapmanız. Yanlış bilmiyorsam bonus kart 50₺ üzeri alışverişleri 3 aya kadar taksitlendiriyor.

Ziraat kartı varsa 4 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

KS

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Yani önerebileceğim çözüm peşin alıp mobil bankacılık üzerinden taksitlendirme yapmanız. Yanlış bilmiyorsam bonus kart 50₺ üzeri alışverişleri 3 aya kadar taksitlendiriyor.
farklı bi öneri alabilir miyim peki sizden biraz araştırıp soğudum klavyeden

KS

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Başka önerebileceğim bir klavye yok maalesef bu bütçeye.
bütçe 2k yapabilirim hocam 6 ve üzeri taksiti karşılayabilirim hali hazırda bilgisayar borcum var
bu arada oyun için alacağım red/blue switch olaylarına pek hakim değilim

KS

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10

Ekli dosyalar

• pchocası.png
    pchocası.png
    101.1 KB · Görüntüleme: 18

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Hocam benim önerebileceklerim bu kadar ekipmanlardan anlayan birini etiketledim o daha iyi yardımcı olur size. Alın veya almayın diyerek yanlış yönlendirmek istemiyorum.

KS

limited.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Hocam benim önerebileceklerim bu kadar ekipmanlardan anlayan birini etiketledim o daha iyi yardımcı olur size. Alın veya almayın diyerek yanlış yönlendirmek istemiyorum.
teşekkür ederim yinede zaman ayırdığınız için en azından cevap verdiniz iyi akşamlar dilerim

Musaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri