Microsoft Edge Mi Opera GX Mi

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar,

Yaklaşık 1 yıldan fazladır opera GX kullanıyorum. Son 1 aydan beri yavaşlamış gibi geldi ve reklam engelleyicisi çalışmıyor. İlk çıktığı kadar hızlı değil ve ram tüketimi filan fazla. Microsoft EDGE youtube'dan edindiğim bilgilere göre hızlı geldi ve tasarımı hoşuma gitti. Sizce Opera GX mi Microsoft EDGE mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Yaklaşık 1 yıldan fazladır opera gx kullanıyorum. Son 1 aydan beri yavaşlamış gibi geldi ve reklam engelleyicisi çalışmıyor. İlk çıktığı kadar hızlı değil ve ram tüketimi filan fazla. Microsoft EDGE youtube'dan edindiğim bilgilere göre hızlı geldi ve tasarımı hoşuma gitti. Sizce Opera GX mi Microsoft EDGE mi?
Edge kullanmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum opera gx gayet rahat kullanıma sahip bende opera gxi kullanıyorum

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,193
İkisine kullanıyorum. Aslında edge kullanıyordum bence çok güzeldi çok başarılıydı ama video izleyemez oldum büyük ihtimalle sadece bende olan bir sorun ama opera ya geçtim. Bence ilk önce edge kullanmalısın başarılıdır. Sıkıntı yaşarsan opera ya geçersin.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
830
İkisi arasında Opera öneririm ancak Edge 'ye de şans vermenizi şiddetle tavsiye ederim. Çünkü bir kaybınız olmayacak deneyiminiz olacak.
Şahsen Chrome kullanıcısıyım ancak Mozilla Firefox kullanmayı daha çok isterim ama önümde bir engel var o da Chrome da kullandığım eklentilerin çoğusu Mozilla da yok...

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Merhabalar,

Yaklaşık 1 yıldan fazladır opera GX kullanıyorum. Son 1 aydan beri yavaşlamış gibi geldi ve reklam engelleyicisi çalışmıyor. İlk çıktığı kadar hızlı değil ve ram tüketimi filan fazla. Microsoft EDGE youtube'dan edindiğim bilgilere göre hızlı geldi ve tasarımı hoşuma gitti. Sizce Opera GX mi Microsoft EDGE mi?
Brave kullanıyorum memnunum, brave deneyebilirsin.

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Bence Edge. Ama sen Opera kullanıcaksan Gx modelini değil normal olanı kullan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri