Çözüldü Mining Yapılmış Kart Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba arkadaşlar.

Ben 2060 alacağım da piyasada sürekli mining yapılmış ürünler önüme çıkıyor. Sizce mining yapılmış ekran kartı alınır mı ? (Mesela benim ilgimi çeken ilan 10 ay mining yapılmış bir kart) Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Alma derim garanti zaten kabul etmiyor ve performans kaybı yaşayabilirsin 10 ay mining 10 yıl kullanım demektir (benim fikrim)

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam parayı yoldamı buluyoruz , gökten mi yağıyor, kalsın ellerinde paranın yettiği garantili bir ürün al. O miningçiler yüzünden zaten yemediğimiz kazık fiyat kalmadı ekran kartı piyasasında.

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Bu bilgiyi ekran kartları hakkında oldukça bilgili biri tarafından edindim:
Eğer 45-55 derecede çalıştıysa 1 yıllık devamlı kullanılmış bir ekran kartında fazla performans düşüşü olmuyor bu konuyla alakalı güvenilir kaynakların yaptığı testlere de bakarsan anlayabilirsin. Eğer fiyatı uygunsa almanı tavsiye ederim (Bahsettiğim şartlarda kullanıldıysa). Elden alıcaksan MSI KOMBUSTOR'de 30 dk kadar test yaptır 30-35 dk sonunda ekranda pixel bozuklukları ve anormal ısınmalar olmuyorsa gönül rahatlığıyla alabilirsin.

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Bu bilgiyi ekran kartları hakkında oldukça bilgili biri tarafından edindim:
Eğer 45-55 derecede çalıştıysa 1 yıllık devamlı kullanılmış bir ekran kartında fazla performans düşüşü olmuyor bu konuyla alakalı güvenilir kaynakların yaptığı testlere de bakarsan anlayabilirsin. Eğer fiyatı uygunsa almanı tavsiye ederim (Bahsettiğim şartlarda kullanıldıysa). Elden alıcaksan MSI KOMBUSTOR'de 30 dk kadar test yaptır 30-35 dk sonunda ekranda pixel bozuklukları ve anormal ısınmalar olmuyorsa gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Hocam ne yaparsan yap garanti karşılamadığı sürece hiçbir tehlikeyi göze alamaz

KS

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Mümkün mertebe mining yapılmamış kart almaya çalışıyorum her zaman (Genelde ikinci el kart alırım ve şu ana kadar asla ve asla mining yapılmış kart almadım) fakat 2060 2 yıldır hayalim. Hep almak istediğimde bir şey oluyor farklı kart alıyorum. Sanırsam biraz duygusal yaklaşıyorum olaylara :D

KS

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Fakat yorumlarınızdan sonra biraz daha beklemeye karar verdim. Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Performans konusunda katılmıyorum. Aynı performansı verir lakin yorgun kart almaktansa sıfır bütçeye uygun garanti kart almak en mantıklısı. Her şeyin bir ömrü var ve kısa ömürlü bir kartı almaya değmez. Nerede ne zaman arıza çıkaracağı belli olmaz. Birazda şans işi açıkçası.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Performans konusunda katılmıyorum. Aynı performansı verir lakin yorgun kart almaktansa sıfır bütçeye uygun garanti kart almak en mantıklısı. Her şeyin bir ömrü var ve kısa ömürlü bir kartı almaya değmez. Nerede ne zaman arıza çıkaracağı belli olmaz. Birazda şans işi açıkçası.
Katılıyorum

Furkantracia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
14
Hocam almışken sıfır ekran karti al sonradan pisman olma durumun fln olmaz hem de kafan rahat olur.

ForzaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
98
Olayı özetlemişsiniz.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Hic bir minigci 45-50 derecede falan calistirmaz bu devirde insana güven olmaz adam satiyorsa o kartin içinden gecmistir zaten kazim değerleri düşmüştür.

KS

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Bende sıfır almak isterdim ama sıfır 2060'lar beni aşıyor...Neyse arkadaşlar herkese teşekkür ediyorum iyi forumlar. (Moderatör hocalarım isterseniz konuyu çözüldü diye işaretleyebilirsiniz)

ForzaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
98
Başka bir kart alın o zaman boşverin fanatikliği :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri