Modem Işıkları yanıp sönüyor

Ice-Man

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, ben D-Smart TP-LINK kullanıcısıyım modem ışıkları yanıp sönüyor ve internet gelmiyor. Arkasındaki. Reset tuşuna ince üçlü bir şeyle bastırdım ve w dakika boyunca bekledim fakat resetlenmedi. Arayüze de giremiyorum çünkü internetim yok. Bu arada kablosuz bağlantıyla leptopa bağlanıyorum kablolu yapma şansım yok. Modeme nasıl reset atabilirim reset tuşu resetlemiyor arkasında bulunan tuşlara bastım fakat 4 ışık birden yanıp sönüyor ve tepki vermiyor müşteri hizmetleri de tamamıyla yardımcı olmuyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Arayüze girebilmeniz gerekir internet ile alakası yok arayüzün IP alamıyorsunuz demektir. ADSL ışığı yanmıyorsa internet ışığı değil ADSL yazan ışık hat sağlayıcınızı aramalısınız eğer yanıyorsa ADSL ışığınız modeminizin arkasında ki RESET tuşuna tüm ışıklar sönüp tekrar ilk ışık yanmaya başlayıncaya kadar basılı tutmalısınız ki RESET işlemi başarılı olsun ilk ışık yandığında basmayı bırakın sonrasında arayüze girebilmeniz gerekir. Eğer giremiyorsanız halen daha ana hattan gelen modeme bağladığınız hat kablosu ile ilgili veya direkt olarak internet sağlayıcınız ile alakalı bir durum vardır ve aramadan çözemezsiniz.

KS

Ice-Man

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türk Telekom bir sorun var ama anlaşılmıyor dedi Reset tuşuna 3 dakikaya yakın basılı tuttum Işıklardan hiçbiri sönmedi aynı yanmaya devam etti

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Ice-Man' Alıntı:
Türk Telekom bir sorun var ama anlaşılmıyor dedi Reset tuşuna 3 dakikaya yakın basılı tuttum Işıklardan hiçbiri sönmedi aynı yanmaya devam etti

Modem firmanızın numarasını müşteri hizmetlerine sorun size destek sağlayabilirler...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri