Modem Önerisi (700-1000)

ARMLESS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
İyi günler tp link tdw9970v3 modem kullanıyorum ve çok fazla sorun yaşamaya başladım kablosuz kullanıyorum modemi bana 700-1000₺ arası önerebileceğiniz moden va rmı ? Şu anda yüksek ping alıyorum oyun oynayamıyorum aynı sorunları yaşatmamalı

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Attıklarımın ikisi de yeni nesil yazılımlı kullandığım modemler, kablolu olarak oyun oynadım ikisi ile de

Sadece 2.4ghz, portlar 100mbpslik

Biraz daha çıkarsan çok daha güzel bir modem
Dual band 2.4-5ghz

KS

ARMLESS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Attıklarımın ikisi de yeni nesil yazılımlı kullandığım modemler, kablolu olarak oyun oynadım ikisi ile de

Dual band 2.4-5ghz
Çok güzel dediğini sipariş verdim wifi 4 den geçiyorum çok memnun kalıcam büyük ihtimalle elime ulaşınca deneyim akatarırım

KS

ARMLESS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Dual band 2.4-5ghz
Dostum modem geldi ürünün özelliklerin de wifi 5 yazıyordu bilgisayarımın ağ bilgisinde wifi 4 yazıyor sebebi nedir

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Dostum modem geldi ürünün özelliklerin de wifi 5 yazıyordu bilgisayarımın ağ bilgisinde wifi 4 yazıyor sebebi nedir
Bilgisayarınızın wifi kartı nedir? Sürücüleri tam mıdır? Modem wifi 5, onun bir ayarı yok zaten, wifi 5 cihaz wifi 5 olarak bağlanır, wifi 4 cihaz wifi 4 olarak geriye uyumlu şekilde bağlanır. Aşağıda attığım konuda baya bir ayarı kontrol etmişler, bir göz atabilirsiniz.

Ayrıca tether uygulaması ile modeminizi uzaktan erişim sağlayabiliyorsunuz modem arayüzünde tplink id ile ilgili ayarları yaptıktan sonra.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri