Yardım Monitör Alacağım 4500Tl 2023

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Hocam asus rog ile aynı olduğuna emin misiniz bunu tam olarak nerden öğrenebiliriz bazı forumlarda çinden toplayıp kendi logosunu basıyor gibi yorumlar gördüm çünkü emin olmak istiyorum
Eminiz araştırabilirsiniz YouTube olsun monitör ün sitesinden de görebilirsiniz

3limed

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
artık birşey demiyorum ben kullanmayan insanlar kötü diyorlar forumda kullanan insanlar var ve bende kullanıyorum ve memnun olmayan görmedim ama diyecek birşey bulamıyorum ama siz almayın hocam boşverin kötü monitör onların dediklerini alın boşverin bunu

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,983
artık birşey demiyorum ben kullanmayan insanlar kötü diyorlar forumda kullanan insanlar var ve bende kullanıyorum ve memnun olmayan görmedim ama diyecek birşey bulamıyorum ama siz almayın hocam boşverin kötü monitör onların dediklerini alın boşverin bunu
Asus tuf 249q1a alsınlae

KS

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar hepinize önerileriniz için teşekkür ederim. Arkama güvencenizi alarak Gamebooster GB-2419FF 180hz SS IPS modelini almaya karar kıldım. Inşallah uzun vadede garantisi vb. konularda bilindik markalar (asus, aoc, msi vs.) gibi olur herhangi bir sıkıntı çektirmez.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,983
Arkadaşlar hepinize önerileriniz için teşekkür ederim. Arkama güvencenizi alarak Gamebooster GB-2419FF 180hz SS IPS modelini almaya karar kıldım. Inşallah uzun vadede garantisi vb. konularda bilindik markalar (asus, aoc, msi vs.) gibi olur herhangi bir sıkıntı çektirmez.
Hayırlı yğurlu olsun

ilkerYGZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bu modeli G-sync özelliğini destekliyor mu peki?

KS

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ayakları pek iyi değil, dış malzemesi, hoparlörü
Monitör hocam sonuçta mouse klavye gibi vura vura kullanmayacağız dış malzemesini iyi alıp panelden kisacagima paneli iyi olsun dış malzemesini özenli kullandigimiz surece bisey olacağını sanmıyorum 1 hafta icinde siparis edeceğim 180hz modelini insallah zam gelmez ve pişman olmam ayrıca monitör geldikten sonra ölü piksel ghosting ve ışık sızması dışında hangi testleri yapmam gerekir acaba?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,983
Monitör hocam sonuçta mouse klavye gibi vura vura kullanmayacağız dış malzemesini iyi alıp panelden kisacagima paneli iyi olsun dış malzemesini özenli kullandigimiz surece bisey olacağını sanmıyorum 1 hafta icinde siparis edeceğim 180hz modelini insallah zam gelmez ve pişman olmam ayrıca monitör geldikten sonra ölü piksel ghosting ve ışık sızması dışında hangi testleri yapmam gerekir acaba?
Işık sızması deilde ips glow vardır belki

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri