Monitör Önerebilir misiniz (Maksimum 4000TL)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
G24-20 Güzel monitör , alternatif olarak Asus VG249Q modeli de bakılabilir. Hoparlör artısı var.

KS

AhmetS9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
G24-20 Güzel monitör , alternatif olarak Asus VG249Q modeli de bakılabilir. Hoparlör artısı var.
Asus için ışık sızmasından bahsediyorlardı. Sizce birşey olur mu

Bütçe artırırsan;

Artıramazsan 27";
24";
Hocam bütçe arttıramam. Sizin ikinci attığınız(Asus TUF vg249q) mu daha iyidir Asus TUF vg249q1a mı

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Ben VG249Q daha iyi diye biliyorum. Işık sızması biraz şansa bağlı olarak neredeyse her IPS panel monitörde var diye biliyorum. Sadece az yada çok olması sizi etkileyebilir. Ben sorun olacağını sanmıyorum.

KS

AhmetS9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben VG249Q daha iyi diye biliyorum. Işık sızması biraz şansa bağlı olarak neredeyse her IPS panel monitörde var diye biliyorum. Sadece az yada çok olması sizi etkileyebilir. Ben sorun olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
lenovo ve asus cidden güzel markalar, özellikle asus'un müşteri hizmetleri beni çok şaşırtmıştı. vq247q1a kullanıyordum ve kaç kere sorun çıktı, iade üzerinden çok çok geçmiş olmasına rağmen benimle çok güzel ilgilendiler ve hızlı çalıştılar. bu açıdan asus derdim. fakat kalite olarak lenovo markasını genel olarak daha çok seviyorum. materyalleri kaliteli oluyor. ben olsam lenovoyu alırdım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri