Monitör Tavsiye Yardım

Emr.E

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba, daha önce Gigabyte G24F-2 modelini almıştım ölü pikselden dolayı iade ettim . Şimdi forumlarda önerilen Dell G2422HS modelini düşünüyorum . Kullanıcı yorumlarını merak ediyorum + ve - lerini , kronik sorunu var mı sık karşılaşılan yardımcı olursanız sevinirim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar merhaba, daha önce Gigabyte G24F-2 modelini almıştım ölü pikselden dolayı iade ettim . Şimdi forumlarda önerilen Dell G2422HS modelini düşünüyorum . Kullanıcı yorumlarını merak ediyorum + ve - lerini , kronik sorunu var mı sık karşılaşılan yardımcı olursanız sevinirim
Monitör iyi bir ürün 1ms GTG değerine sahip forumda sizin yaşadığınızı yaşayıp iade edenler bu ürünü aldı şu ana kadar memnun olmayan görmedim.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Forumda çok öneriliyor bende biraz baktım. Pek kötü yoruma denk gelmedim.

KS

Emr.E

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet hocalarım öneren çok ama hiç kötü yorum falan kullanıcı yorumu göremeyince garipsedim sadece

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
çok kararsız kaldım bir yorum var gaming.gen.tr de oda kötü
Reddit içerisinde birkaç yoruma baktım kötü denilmemiş. Fiyatına göre beklenti yapmışlar. 5k benq 165 hz var aynı hızı vermese bile diğer özelliklerde daha iyidir. Renkler özellikle. FPS tarzı oyun oynuyorsanız özellikle sizin işinizi görür ama hız artınca ghosting olduğundan bahsedilmiş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri