Çözüldü Monitör Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
fikirlerini almak için bu konu 4. konuydu hocam. moderatör vs. kişiler dışında kimse cevap vermiyor. kaç kere daha konuyu üste çıkarmam lazım bilmiyorum.
Acer Nitro RG241YPbiipx alınabilir IPS panel 165hz ve 24" bir monitör isterseniz bir kaç videosunu izleyin ona göre karar verin bende bulursam daha iyisiniz atarım size.

KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
Acer Nitro RG241YPbiipx alınabilir IPS panel 165hz ve 24" bir monitör isterseniz bir kaç videosunu izleyin ona göre karar verin bende bulursam daha iyisiniz atarım size.
Teşekkürler hocam. Uğur hocam da önermişti ama internette sıkıntı çıkabiliyor tarzı yorumlar okuduğum için tereddütte kalmıştım. birdaha bakacağım

KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
hocam selam monitörü şimdi alacağım sizin fikrinizi de alıp soru sormak istiyorum. monitörde freesync yazıyor sıkıntı olur mu veya gsync denilen teknoloji çalışır mı konu hakkında pek bir bilgim yok. Acer Nitro 165Hz monitörü almayı düşünüyorum IPS panel olması ve tazeleme değeri nedeniyle, birkaç yorumda ghosting gibi sıkıntılar çıkabiliyormuş gibi duydum böyle bir sıkıntı olduğunu anladığımızda iade veya değişim yapabiliyor muyuz? @ugur.gozaydin hocam siz de düşüncelerinizi söyler misiniz monitörü şuan satın alacağım sizce üzer mi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
G-Sync özelliğini Displayport kablosu takarsanız kullanabilirsiniz.

14 gün iade hakkınız var.

Kaç paraya alacaksınız bilmiyorum ama çok tereddütte kaldıysanız Lenovo G24-20 öneririm. Bu ara en çok önerdiğim ürün kendisi ve daha yeni bir kullanıcı aldı forumda çok memnun olduğunu belirtmişti. 3199 TL olması gerek Hepsiburada adresinde.

KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19

Kaç paraya alacaksınız bilmiyorum ama çok tereddütte kaldıysanız Lenovo G24-20 öneririm. Bu ara en çok önerdiğim ürün kendisi ve daha yeni bir kullanıcı aldı forumda çok memnun olduğunu belirtmişti. 3199 TL olması gerek Hepsiburada adresinde.
bütçem en fazla 3500 hocam. Lenovo monitöre bakıyorum şuan. başka önerdiğiniz varsa yazabilir misiniz?

KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
- Başarılı birJapon markasıdır tercih edilebilir.
Lenovo monitöre baktım ve içime sindi hocam. isim olarak da daha bilindik olduğu için onu tercih edeceğim. Displayport kablosu takarsam gsync özelliği aktif oluyor demiştiniz kablo monitörün yanında çıkıyor mu?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Lenovo monitöre baktım ve içime sindi hocam. isim olarak da daha bilindik olduğu için onu tercih edeceğim. Displayport kablosu takarsam gsync özelliği aktif oluyor demiştiniz kablo monitörün yanında çıkıyor mu?

genelde monitörlerin %99'unda kablo çıkar hocam

KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19

Hocam internette başka bir monitör buldum. Lenovo monitör mü yoksa mü daha iyidir?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam internette başka bir monitör buldum. Lenovo monitör mü yoksa mü daha iyidir?
Excalibur monitörü aşağıdaki siteden TN panel olarak görüntüledim hocam. TN panel önermem açıkçası. 3 k bütçe için lenovo tercih edebilirsiniz. 27 inçe çıkılınca bu bütçede yetersiz kalabilir(kaliteli bir İPS panel için). İİyama markasını da Uğur hocam bolca öneriyordu, seçenekler arasına ekleyebilirsiniz. 144 ve 165 hertz değerlerine takılmayın profesyonel oyuncu olmanız falan lazım anlamak için, çok zor anlaşılması. 240 olsa anlaşılır ama o da bu bütçede zor.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Bu nasıl hocam pek istediğiniz özelliklere sahip değil fakat bir bakın isterseniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
KS

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
Bu nasıl hocam pek istediğiniz özelliklere sahip değil fakat bir bakın isterseniz
bu monitörü çok fazla kötüleyen vardı hocam, ben Lenovoyu alacağım büyük ihtimalle. sizin yardımınız için de teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri