Yardım Monitörü Olmayan PC Uzak Masaüstü Ile Bağlanma [Çözüldü]

sameterim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın,benim işyerinde laptop var,oyunu açık bırakıyorum,eve gidince uzaktan bağlanıp oyuna bakmam gerekiyor.Ancak şöyle bir durum var; kapağı kapattığımda hiçbirşey yapma seçeneği falan aktif sorun yok ,ama kapak kapalı olduğu zaman uzaktan bağlanırsam oyun ekranı siyah çıkıyor,ekranı açık bırakırsam sorun yok,ama ekran kapalıyken siyah görünüyor oyun penceresi,bunu nasıl çözebilirim?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın,benim işyerinde laptop var,oyunu açık bırakıyorum,eve gidince uzaktan bağlanıp oyuna bakmam gerekiyor.Ancak şöyle bir durum var; kapağı kapattığımda hiçbirşey yapma seçeneği falan aktif sorun yok ,ama kapak kapalı olduğu zaman uzaktan bağlanırsam oyun ekranı siyah çıkıyor,ekranı açık bırakırsam sorun yok,ama ekran kapalıyken siyah görünüyor oyun penceresi,bunu nasıl çözebilirim?
çözemeszin pc uyku modunda çünkü çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor

sameterim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
çözemeszin pc uyku modunda çünkü çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor
ama uzaktan bağlanınca her işlemi yapıyorum,masaüstü görünüyor,excel word vs açıp işlem yapıyorum,chrome vs açabiliyorum,sadece oyun simge durumuna küçülmüş vaziyette çalışmaya devam ediyor ama ekranı kaplasam da siyah oluyor,uyku durumu olsa kapanmaz mı online oyun?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri