Fırsat Monster Abra A5 V17.4.4 I7-11800H Rtx3060 32Gb 1Tb 24.599,00 TL

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Herkese merhaba,

23-25 bin lira
bandında dizüstü bilgisayar arayan arkadaşlar için güzel bir fırsat var. Monster Notebook Trendyol üzerinde satış yapıyor. Cihaz diğer sitelerde en ucuz 27.799,00 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

32GB ram'e sahip ve daha da önemlisi RTX3060 Max-P ekran kartlı bir cihaz. Diğer markalarda ekran kartının TDP değeri daha düşük karşımıza çıkıyor ne yazık ki. Bu özelliklerle bu fiyata kesinlikle değer diye düşünüyorum. Araştırmanızı yaparak değerlendirebilirsiniz.

Ürüne ulaşmak için:

Trendyol.jpg

Cihazın özelliklerini buraya bırakıyorum:

Teknik Özellikler.jpg

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,123
Herkese merhaba,

23-25 bin lira
bandında dizüstü bilgisayar arayan arkadaşlar için güzel bir fırsat var. Monster Notebook Trendyol üzerinde satış yapıyor. Cihaz diğer sitelerde en ucuz 27.799,00 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

32GB ram'e sahip ve daha da önemlisi RTX3060 Max-P ekran kartlı bir cihaz. Diğer markalarda ekran kartının TDP değeri daha düşük karşımıza çıkıyor ne yazık ki. Bu özelliklerle bu fiyata kesinlikle değer diye düşünüyorum. Araştırmanızı yaparak değerlendirebilirsiniz.

Ürüne ulaşmak için:

Ekli dosyayı görüntüle 21358

Cihazın özelliklerini buraya bırakıyorum:

Ekli dosyayı görüntüle 21357

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.
Monster alınmaz çok sorunlu sıcak

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Monster alınmaz çok sorunlu sıcak

Fiyat/performans olarak bakınca Monster ekonomik model olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlarda diğer markaların da eksik kalır yanı yok maalesef.

Yakın fiyatta RTX 4060 bulunduran Excalibur cihazların alınmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Casper ekran kartında Max-P ürünler sunmuyor maalesef. Bir kullanıcı "ekran kartı 105W 90+15 boost olarak geliyor" diye belirtmiş. Ek olarak ramler Monster'da 32GB olarak sunulmuş. Kıyaslaması yapılabilir.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Fiyat/performans olarak bakınca Monster ekonomik model olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlarda diğer markaların da eksik kalır yanı yok maalesef.

Casper ekran kartında Max-P ürünler sunmuyor maalesef. Bir kullanıcı "ekran kartı 105W 90+15 boost olarak geliyor" diye belirtmiş. Ek olarak ramler Monster'da 32GB olarak sunulmuş. Kıyaslaması yapılabilir.
Evet 105w olması diğer 4060 rakiplerine göre belki dezavantaj ama Monster ile kıyasla 4060 ekran kartına sahip olması direk öne geçiriyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri