Monster Abra A7 Almaya değer mi?

Ataknish

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Oturmuş olduğum çevrede ikinci el sitesinde bir ilanla karşılaştım sizce almaya değer mi?

Fikirlerinizi alabilir miyim?

1655993833426.png
1655993853547.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

drmyg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Normalde başkasının konusundan cevap vermem ama tek seferlik yanıtlamam gerekirse, ürün olarak başarılı bir model. Tek eksiği 8GB RAM olması ama ekstra olarak 8GB daha eklenebilir dert değil.
Cevapladığınız için teşekkürler Hocam forumda yeniyim öğrenmiş oldum fiyat olarak daha iyisini bulabilir miyim? Bütçem dar da bunu alırsam sıkışabilirim ama almışken de iyisini almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cevapladığınız için teşekkürler Hocam forumda yeniyim öğrenmiş oldum fiyat olarak daha iyisini bulabilir miyim? Bütçem dar da bunu alırsam sıkışabilirim ama almışken de iyisini almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim
Konunuzu açın bütçenizle beraber öneri yaparız.

MUKA93

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
sa kardeşim ben de elimde ki abra A5 v15,10 model laptop var satmayı düşünüyorum. (yanlış anlaşılmasın satış ilanı olarak yapmıyorum yorumu :) ) sana tavsiyem inşallah almamışsındır alma. 2-3k fiyat farkıyla RTX li modeller var zaten değmez.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Alma alma hem güzel değil hem de pahali . Lolde sikinti cikardi diye arkadas ekranini patlatmışti :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri