Monster laptop ekran ve laptop koruyucu

Siwulian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
İyi günler forum, fotoğrafçılık yapıyoruz iş yerimizde ve bunun için monster abra a5 klavye aldık 15.6inc. Klavye ve ekranımızı korumak için slikon bir koruyucu arıyoruz hani fiyatı çok önemli değil. Hem klavyemizin tuşlarını korumak için hem de ekranı korumak için önerilerinizi bekliyorum

KS

Siwulian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Daha önce laptop için hiç ekran koruyucu araştırmadım fikrim yok o yüzden ama bakacağım piyasaya.
vallahi hocam bende ilk defa duyuyorum hani iş için lazım bi bakarsanız en iyisi neyse o olsun bu şekilde klavye ve ekran koruyucusu olacak

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
vallahi hocam bende ilk defa duyuyorum hani iş için lazım bi bakarsanız en iyisi neyse o olsun bu şekilde klavye ve ekran koruyucusu olacak
Klavye için o ürün alınabilir baktım şimdi de öyle çok bir özellik aramaya gerek yok orada. Asıl sorun ekran koruyucu bulmak. Daha bulamadım adam bir bir şey.

KS

Siwulian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Klavye için o ürün alınabilir baktım şimdi de öyle çok bir özellik aramaya gerek yok orada. Asıl sorun ekran koruyucu bulmak. Daha bulamadım adam bir bir şey.
hocam sadece koruma amaçlı ufak çiziklerden ve lekelerden vs yoksa çok bir amacımız yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri