mouse tavsiyeleriniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cepkinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba yakşalık 6-7 yıldır Logitech G300S kullanıyorum sol click yayları artık zorlamaya başladı ve yeni mouse alacağım G300s boyutlarında ama serçe parmağımı pade değmeyecek önerilere açığım max bütçe ₺250-₺300 genellikle BF, Albion, ETS2, Valo oyunlarını oynuyorum makroyu çok nadir kullanıyorum. Eğer G300S o fiyat bandında iyi derseniz ben çünkü farklı kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım yine bundan devam edebilirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Önerinizi yapacağım.

- Sizin kullandığınız Mouse ile benzer ölçülerde bir ürün ve şuan indirimde. Kullandığınız Mouse ürününden çok daha iyi bir sensöre sahip.

- Yine sizin ürün ile benzer ölçülerde ve oldukça performanslı bir ürün kendisi. Şuan hem indirimde hem de   adlı bu bağlantıdan 31 Ağustos 'a kadar ürünü satın alırsanız ürünün 100 TL kadarını ASUS size geri ödüyor ve ürün 299 TL 'ye gelmiş oluyor size.

Eğer kablolu ürün isterseniz öneririm ama bu ürünlerden ASUS ürünü kablolu hem de kablosuz kullanılıyor.

KS

cepkinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerinizi yapacağım.

- Sizin kullandığınız Mouse ile benzer ölçülerde bir ürün ve şuan indirimde. Kullandığınız Mouse ürününden çok daha iyi bir sensöre sahip.

- Yine sizin ürün ile benzer ölçülerde ve oldukça performanslı bir ürün kendisi. Şuan hem indirimde hem de   adlı bu bağlantıdan 31 Ağustos 'a kadar ürünü satın alırsanız ürünün 100 TL kadarını ASUS size geri ödüyor ve ürün 299 TL 'ye gelmiş oluyor size.

Eğer kablolu ürün isterseniz öneririm ama bu ürünlerden ASUS ürünü kablolu hem de kablosuz kullanılıyor.

teşekkür ederim kablolu arıyorum zaten razer hoş duruyor şuan gönderdiğiniz linkten daha ucuz yok galiba baktım o bi kenarda dursun ama bi tık daha uygun varsa daha iyi olur ama kalite olarak işlevsellik olarak razerla çok fark olursa razer alırım

cepkinq' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerinizi yapacağım.

teşekkür ederim kablolu arıyorum zaten razer hoş duruyor şuan gönderdiğiniz linkten daha ucuz yok galiba baktım o bi kenarda dursun ama bi tık daha uygun varsa daha iyi olur ama kalite olarak işlevsellik olarak razerla çok fark olursa razer alırım

razerda kablosuzmuş yeni farkettim :) gecikmesi falan nasıl acaba çok etki edermi? ileride bir sıkıntı çıkarmaz heralde koskoca razer firması gaming mouse u heder etmez heralde..  birde yarınki incehesaptaki gaming gecesini beklesem mi belki farklı bi modelde indirim oluşur?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Yarın olacak indirimlerdeki ürünleri bilemiyorum ama Mouse ürünü indirime girecektir orası kesin. Razer ürününde kablosuzdan farklı bir seçenek yok yani mecbur her durumda kablosuz kullanıyorsunuz ürünü. Bu sizin için bir eksi ise o ürünü tercih etmeyin. Gecikme vs. derdi yok bu ürünlerin. Artık çoğu markanın kablosuz ürünleri kablolu gibi iletişim kuruyorlar kablosuzda. Fiyat olarak ise o fiyatta o üründen daha iyisi piyasada kablosuz olarak mevcut değil ki o üründe zaten indirimde.

KS

cepkinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Yarın olacak indirimlerdeki ürünleri bilemiyorum ama Mouse ürünü indirime girecektir orası kesin. Razer ürününde kablosuzdan farklı bir seçenek yok yani mecbur her durumda kablosuz kullanıyorsunuz ürünü. Bu sizin için bir eksi ise o ürünü tercih etmeyin. Gecikme vs. derdi yok bu ürünlerin. Artık çoğu markanın kablosuz ürünleri kablolu gibi iletişim kuruyorlar kablosuzda. Fiyat olarak ise o fiyatta o üründen daha iyisi piyasada kablosuz olarak mevcut değil ki o üründe zaten indirimde.

peki sade kablolu olarak olarak hangilerini önerirsiniz şuan baktıklarım arasında rival 3 fena durmuyor ve yine g300s var bu ikisi arasında kaldım ama dediğim gibi tam anlamadığım için soruyorum bunların dışında olabileceklere açığım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
G300S ürününü artık önermem Rival 3 fena değil ama onun yerine aşağıdaki ürünleri öneririm.

Bu 5 ürünü öneririm kablolu olarak.

KS

cepkinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
G300S ürününü artık önermem Rival 3 fena değil ama onun yerine aşağıdaki ürünleri öneririm.

Bu 5 ürünü öneririm kablolu olarak.

teşekkür ederim baktım hepsine corsair bi tık daha dikkatimi çekti ondan alacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri