MousePad önerisi ve farkları nelerdir

Pioon16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar mousepadim baya eskidi yenisini alacağım SteelSeries QcK almaya karar verdim fakat cloth nedir heavy nedir hard nedir bilmiyorum fiyatları yakın ama bunun gibi 3-4 ürüne ayrılmışlar bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim , Mousem Logitech G402 ve sıklıkla fps oynuyorum hızlı dönüşler yapılabilicek bir mousepad arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
SteelSeries ürünlerinde Mousepad isimlendirmeleri şua anlama geliyor.

• Cloth : Kumaş mikro dokuma
  • Edge : Kumaş mikro dokuma + Dikişli kenarlar
  • Heavy : Kumaş mikro dokuma + Ekstra kalınlık
  • Hard : Sert Polietilen malzeme yüzeyi (Kumaş dokusu gibi değildir daha fazla kaygandır)

Bu arada Mouse Pad ürününü Mouse ile aynı markadan alırsanız yazılım ayarlarından sensörün hareket kabiliyetini Mouse Pad ürününe göre ayarlayabilirsiniz. Her markanın bu özelliği var Mouse ve Mouse Pad aynı marka olursa. Yani size tavsiyem Logitech bir Mouse Pad alın.

Ghobes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:

• Hard : Sert Polietilen malzeme yüzeyi (Kumaş dokusu gibi değildir daha fazla kaygandır)

Bu arada Mouse Pad ürününü Mouse ile aynı markadan alırsanız yazılım ayarlarından sensörün hareket kabiliyetini Mouse Pad ürününe göre ayarlayabilirsiniz. Her markanın bu özelliği var Mouse ve Mouse Pad aynı marka olursa. Yani size tavsiyem Logitech bir Mouse Pad alın.

bende g102 var mausepadimde logitech nasıl sensörlerini ayarlicam ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ghobes' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

bende g102 var mausepadimde logitech nasıl sensörlerini ayarlicam ?

Normalde başkasının konusu üzerinden cevap vermem ama Logitech yazılımından G-HUB sanırım onun üzerinden yapacaksınız bu ayarı. Ancak güncel versiyona baktım Logitech sensörü artık bunu otomatik yapıyormuş.   yani en azından öyle yazıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri