Çözüldü MSI 27" OPTIX G273QF Monitörü Sizce Nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Merhabalar,

Şimdilik laptopta kullanacağım fakat 6 ay sonra masaüstü toplayacağım. Bir kere almak istedim bir daha monitör almayacağım.
Hem oyun oynuyorum hem de grafik video işleri yapıyorum. Yeni aldım.
27inç Rapid IPS
2560x1440 2K
1ms GTG
NVIDIA G-SYNC Compatible
(ekran kartım nvidia olduğu için tercih ettim)
Display Port: 165HZ
HDMI: 144HZ
300nits parlaklık

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Ürün olarak iyi ama fiyat odaklı konuşmak gerekiyor. 5-6K arasındaysa tercih edilebilir ürünler arasında.

NOT : NVIDIA desteği FreeSync destekli tüm ürünlerde var ve %99 'unda sorunsuz çalışıyor. Garanti olsun diye FreeSync Premium bir ürün alırsınız, sorun yok yani.

KS

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Ürün olarak iyi ama fiyat odaklı konuşmak gerekiyor. 5-6K arasındaysa tercih edilebilir ürünler arasında.

NOT : NVIDIA desteği FreeSync destekli tüm ürünlerde var ve %99 'unda sorunsuz çalışıyor. Garanti olsun diye FreeSync Premium bir ürün alırsınız, sorun yok yani.
5750₺ ödeyip aldım. benim istediğim FreeSync Premium bir monitör vardı ama G-sync desteği yoktu çok baktım ama sonra bu karşıma çıktı bunu almaya karar verdim ve aldım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
5750₺ ödeyip aldım. benim istediğim FreeSync Premium bir monitör vardı ama G-sync desteği yoktu çok baktım ama sonra bu karşıma çıktı bunu almaya karar verdim ve aldım.
FreeSync Premium olan bir monitörde G-Sync açabilirsiniz siz test edilen ürünlere bakmışsınızdır. NVIDIA tüm monitörleri test edemez haliyle. Bu yüzde genel olarak spesifik özellik belirtmiştim. Ama ürünü almışsınız zaten ve ürün + fiyat olarak iyi bir monitör almışsınız sorun yok.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri