Msi AfterBurner anlık derece sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcan39

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Arkadaşlar herkese merhaba  benim hp omen 17 bir leptobum var ısı değerlerine bakmak istediğimde msi afterburner işlemci ısı değerlerinde sapıtıyor acaba programın hatasımı yoksa işlemci ısı sensöründemi tuhaflık var ekran kartım 59 62 arası gezerken işlemci bir 60 oluyor anlık 78 gösteriyor 67 düşüyor bu değerler saniyeler içinde değişiyor

aida ile boştayken de değerlerde bir tuhaflık var nedense
https://www.youtube.com/watch?v=G_2OzRigK1o

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ani atlamalar ve düşüşler normal olabilir yani. İşlemci macunu birmiş veya artık etkisini yitirmiş olabilir veya işlemcinizin genel yapısında bir sıkıntı olabilir soğutmadan kaynaklı veya eski bir cihaz ise zamandan kaynaklı.

KS

Mertcan39

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ani atlamalar ve düşüşler normal olabilir yani. İşlemci macunu birmiş veya artık etkisini yitirmiş olabilir veya işlemcinizin genel yapısında bir sıkıntı olabilir soğutmadan kaynaklı veya eski bir cihaz ise zamandan kaynaklı.

cihaz 3 aylık ısı problemi yok fan son hızına çıkmıyor bile benim sorunum dereceyi sapıtarak göstermesi ::)-4 kişiye denettirdim onlarda da aynı sorunlar var sanırım uygulama kaynaklı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Mertcan39' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

cihaz 3 aylık ısı problemi yok fan son hızına çıkmıyor bile benim sorunum dereceyi sapıtarak göstermesi ::)-4 kişiye denettirdim onlarda da aynı sorunlar var sanırım uygulama kaynaklı

Dediğim gibi oynamalar normal ve söylediklerim olasılık yeni cihaz ise sıkıntı yok uygulama kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ki son sürüm kullanıyorum ben aynı uygulamayı bendede aynı tarz büyük anlık oynamalar oluyor. Sonuçta bu yazılım anakartın direkt yazılımı değil sonuçlar kesin olamaz anakart yazılımı daha net sonuçlar verir bu yazılımlar genele hitap ediyorlar bu yüzden farklılılar doğal. PC nizde sıkıntı yok içiniz rahat olsun.

KS

Mertcan39

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
Mertcan39' Alıntı:

Dediğim gibi oynamalar normal ve söylediklerim olasılık yeni cihaz ise sıkıntı yok uygulama kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ki son sürüm kullanıyorum ben aynı uygulamayı bendede aynı tarz büyük anlık oynamalar oluyor. Sonuçta bu yazılım anakartın direkt yazılımı değil sonuçlar kesin olamaz anakart yazılımı daha net sonuçlar verir bu yazılımlar genele hitap ediyorlar bu yüzden farklılılar doğal. PC nizde sıkıntı yok içiniz rahat olsun.

çok teşekkür ederim cevabınız için ::) kendinize iyi bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri