Fırsat MSI B550M-A Pro 1199 TL

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
En sonunda birisinden zorla indirim isticem. Aslında hiç fena fikir değil dur bazı siteleri tanıyorum youtube koycaz falan derim ikna ederim belki :D
Fiyat farkı hatri sayılır bir düzeyde olacaksa bence mantıklı Taner hocamı da ikna edelim, fiyat az olursa bı selfie çeksin yeter :D

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
En sonunda birisinden zorla indirim isticem. Aslında hiç fena fikir değil dur bazı siteleri tanıyorum youtube koycaz falan derim ikna ederim belki :D
İşte o zaman sadece adını söylemekle kalmam haykırırım dağa taşa ismini. :) :) :) İşin şakası benim de aklıma geldi 2 miz de deneyelim bakalım.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Fiyat farkı hatri sayılır bir düzeyde olacaksa bence mantıklı Taner hocamı da ikna edelim, fiyat az olursa bı selfie çeksin yeter :D
Öyle yapmıcan bak direk @OceanLaB hocam elinizde makul fiyata vermek istediğiniz B450 B550 X570 ITX anakart var mı ? Yoksa eğer , forumda bu bilgisini paylaşan kardeşin için yapar mısın bir güzellik uyguna çözebilir miyiz ? Yazacaz hocam da eksik olmasın yardımcı olur :):)

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Bana zamanında yapacaklardı o güzelliği . Pc kolikten Baran bey vasıtasıyla , daha farklı bir güzellikle döndüler. Şimdi yazsam mı yazmasam mı bilemedim işte :)
Verecekse versin uğraştırmasın :) Bende başka yere sorayım bakalım ama yarın sorabilirim şimdi cevap vermezler.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Öyle yapmıcan bak direk @OceanLaB hocam elinizde makul fiyata vermek istediğiniz B450 B550 X570 ITX anakart var mı ? Yoksa eğer , forumda bu bilgisini paylaşan kardeşin için yapar mısın bir güzellik uyguna çözebilir miyiz ? Yazacaz hocam da eksik olmasın yardımcı olur :):)
Yok. Yazıyormuş hocam 20 saniye ekrana bakıp sorgulardik hayatı :D :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri