Soru Msı RX 6600 Ekran Kartı Garantide Değişim Olur Mu?

XantereS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle herkese Selam aleyküm. Ben yaklaşık 7-8 ay önce kadar Vatan bilgisayardan rx 6600 aldım. Şuan amd adrenalin programı üzerinden fan ayarı yaptım. Sıfır rpm ayarını açtım diğer tablodan da kendim ayarladım uygulamayı kapattım. Wattman aldığımda kendiliğinden sıfırlandı. Ve kart bazen durduk yerde kendiliğinden fanları çalıştırıyor (masaüstünde) ve hafiften ekran kartının dibine girdiğinde bir fısıltı sesi var. Youtube'den coil whine seslerine baktığımda onlardaki ses çok fazla benimki öyle değil. Uzun lafın kısası daha önce msı klavye aldım arızalandı sıfırı ile değişim yapıldı. Bu ekran kartını Wattman ve masaüstünde kendisi fan açıyor diye garantiye yollasam değişim olur mu sizce ? Veya önerebilceğiniz başka yol varmı ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bence değişmezler. Wattman yüzünden değiştiklerini görmedim. Test ettik sorunsuz diye geri yollarlar.

KS

XantereS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bence değişmezler. Wattman yüzünden değiştiklerini görmedim. Test ettik sorunsuz diye geri yollarlar.
Bu fanı ayarını sıfırlamadan dolayı bir şeyler yaparlar mı abi bilgin varmı? Sonuçta durduk yerde kendiliğinden fan açması fanın bozulmasına sebep olabilir.

KS

XantereS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu günde abi rainbow six siege oynarken ekran dondu. Alt+f4 denedim sistem tepki vermedi, görev yöneticisi denedim olmadı öylece kaldı. Kasa üzerinden resert atmak zorunda kaldım. Sistemi açtığımda ise hata aldım ve fan ayarları yine bozulmuştu. ( not gt1030 kullanıpta kafamın rahat olduğu zamanları özledim. Bayramdan sonra garantiye göndermeyi düşünüyorum)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-04-19 at 01.00.29.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-19 at 01.00.29.jpeg
    83.2 KB · Görüntüleme: 2
  • WhatsApp Image 2023-04-19 at 01.00.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-19 at 01.00.30.jpeg
    151.5 KB · Görüntüleme: 2

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri