Nebula Weapon Upgrade Stone[BnS]

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Merhaba arkadaşlar blade and soul oynayanlar bu gün itibari ile yeni bir weapon upgrade sistemiyle karşı karşıya kalacaklar ve 1 haziran itibari ile de bu sisteme tam olarak geçiş yapacaklar. Yeni upgrade sistemine değinmeyeceğim kısaca güncel 2 gear tercihi bulunurken artık mecburi olarak tek gear olacak.
konumuza dönecek olursak sizlere nebula taşlarından bahsedeceğim. Bu taşlarla ilgili spekülasyonlar var. Sadece gold mu düşürecek belirli materyalleri mi düşürecek vs gibi. aşağıdaki ekran görüntüsüne bakarak net bir biçimde anlayabiliriz ki neredeyse tüm gereksinimleri düşürecek bir taş bu gün itibari ile bizleri bekliyor olacak :) stinger ve moonstone da oynama olmadığını görüyoruz sanıyorum ki bunlara etkisi olmayacak. Durum böyle bile olsa ortaya çıkan fark bizim için oldukça iyi. Lakin bu pazar fiyatlarına yansıyacaktır bu yüzden aceleci olmayın :)

Ekli dosyalar

• asdsd.jpg
    asdsd.jpg
    187.9 KB · Görüntüleme: 588

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,156
Oyunun ismini daha önceden duymuştum ancak hiç deneyimleme fırsatım olmadı Anime tarzı hoş :) Oyunun Türkçe versiyonu bulunuyor mu acaba ?

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
oyun eu/na olarak aktif durumda ancak Türkçe bulunmuyor. Kore yapımı bir oyun bizim için EU server var. Oyun alışılmış knight sro tarzından değil. wasd space shift alt f vs aktif kullanılıyor. Zıplamalı uçmalı kaçmalı bir oyun :D Skiller ve görseller oldukça kaliteli. pvp sistemi gayet güzel. arena sistemi adil. Ancaaak botlar ve hile yok değil. Macro da var. Hile ve bottan yakalanan ban yiyor ancak macrodan bir yaptırım var mı bilmiyorum. Bence olmalı. Ama olmaz nedeni de her oyunun bu tarz game serisi klavye mouseları desteklediğini düşünürsek, kullanana ban atması saçma olur.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,156
Rurouni' Alıntı:
oyun eu/na olarak aktif durumda ancak Türkçe bulunmuyor. Kore yapımı bir oyun bizim için EU server var.  Oyun alışılmış knight sro tarzından değil. wasd space shift alt f vs aktif kullanılıyor. Zıplamalı uçmalı kaçmalı bir oyun :D Skiller ve görseller oldukça kaliteli. pvp sistemi gayet güzel. arena sistemi adil. Ancaaak botlar ve hile yok değil. Macro da var. Hile ve bottan yakalanan ban yiyor ancak macrodan bir yaptırım var mı bilmiyorum. Bence olmalı. Ama olmaz nedeni de her oyunun bu tarz game serisi klavye mouseları desteklediğini düşünürsek, kullanana ban atması saçma olur.

Bot filan kullanabiliyor muyuz peki ? Mesela Silkroad Online'da TBOT vardı tescilliydi isteyen parasını verip kullanabiliyordu. Tabii ki hile yapanların mutlaka banlanması lazım yoksa adil bir sistem oluşturamaz ve tutunamazlar :)

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
bot ben araştırmadım nasıl ve nerden bulunuyor bilmiyorum bu oyunda bota gerek yok. he olursa zamandan tasarruf vs. Ama keyfi elle oynamakta. tbl edit bile var sanırım adamlar cooldown kaldırıyorlar. gmler ticketlara çok duyardı. ama yetişemiyolar. Özellikle gevurlar hileci. Türkler bilmiyor sadece macro kullanıyolar :D srodaki gibi openworld kas değil tabiki kasabilirsin de asıl yapman gereken dungeonlar. 6 yada 4 lü pt sistemiyle dungeonlara giriyorsun görevleri yapıyorsun ve gereken itemleri burada farmlıyorsun. faction alanları var bu alanlar iki karşıt ekibin open world de pvp yapabildiği bilinen cz gibi alanlar. Buralar da farmlanıyor. Bunun gibi bir oyun. güçlü diye bir sınıf yok hepsi birbirinin counterı. Misal warlock assassin izler genelde ama destroyer ağlatır. kfm çok zordur ama iki bir pc ve ping ve sağlam bir oyuncuyla hepsini ağlatabilir. he tabiki de tüm bunlar bir arada değilse özellikel rage charlar ağlatır :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri