Soru Neden Rütbe Atlamıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Acemiden bir üst seviyeye ne zaman geciliyor peki onun hakkında bilgin var mı?

KS

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,963
Acemiden bir üst seviyeye ne zaman geciliyor peki onun hakkında bilgin var mı?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506
Mahalle Bilgisayarcısı: Kişinin bu rozete sahip olması için forumda Masaüstü PC Önerileri ve Laptop Önerileri kategorisinde en az 5 konusu, aynı kategoride en az 750 mesaj, 250 beğeni sayısına sahip olması gerekir. Yeterli yani.
Pc önerisi veya laptop önerisi konunuz yok geride f/p paylaşmışsınız bu yüzden rütbe atliyamiyorsunuz

KS

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,963
Pc önerisi veya laptop önerisi konunuz yok geride f/p paylaşmışsınız bu yüzden rütbe atliyamiyorsunuz
Adsız.png

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506
KS

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,963
Hocalarıma ilettim konuyu biraz bekleyin lütfen

Bu arkadaşın 6 tane pc önerisi kategorisinde konusu var yani kısacası 2 konudan birisinin 5 i geçmesi lazım toplamı değil
Benim de 10 tane pc önerisi konusu var ama tıkladığım zaman 2 tane gösteriyor. O arkadaşta da 6 tane var ama 3 tane gözüküyor.

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Merhabalar konu sayınız yeterli değil, "mesaj alanları" sekmesinde gözüken sayılarda yanlışıklar oluşabilmekte. Gerçek sayıyı görebilmek için ilgili sayının üstüne tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfada açtığınız konuları görüntüleyebilirsiniz.

KS

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,963
Merhabalar konu sayınızı yeterli değil, "mesaj alanları" sekmesinde gözüken sayılarda yanlışıklar oluşabilmekte. Gerçek sayıyı görebilmek için ilgili sayının üstüne tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfada açtığınız konuları görüntüleyebilirsiniz.
Hocam peki iki kategoride de 5 er konu mu olacak? Bir de bu arkadaş gözüme çarptı mesaj sayısı yeterli görünmüyor @not happy

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Hocam peki iki kategoride de 5 er konu mu olacak? Bir de bu arkadaş gözüme çarptı mesaj sayısı yeterli görünmüyor @not happy
Farkettiğin için teşekkürler. Mesaj sayısı için yeniden işlem sağladım, yakında rütbesi gidecektir :)

Sistem kategorilerdeki konu sayınızı birleştirip işlem yapıyor ancak garanti olması açısından iki kısımda 5 konunuz olması daha iyi olacaktır.

KS

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,963
Farkettiğin için teşekkürler. Mesaj sayısı için yeniden işlem sağladım, yakında rütbesi gidecektir :)

Sistem kategorilerdeki konu sayınızı birleştirip işlem yapıyor ancak garanti olması açısından iki kısımda 5 konunuz olması daha iyi olacaktır.
Rica ederim. Rütbe hemen mi geliyor yoksa belli bir süresi var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri