Nmr 200hz

Kairos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar monitör almak istiyorum ve a101 de çok uygun fiyata bir tane buldum ama benim aklıma takılan nmr 200hz yazıyordu bu ne demek ve bilgisayara bağlar isem 200hz çalışır mı?? Ekran kartım GTX 1060 6gb

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
TV gibi ürünlerde kullanılan bir tazeleme teknolojisidir. Aslında her markanın yenileme hızına yazılımsal verdiği bir isimlendirmedir. Farklı firmalar TV ürünlerinde yineleme hızlarına farklı isimlendirme verirler. Örnek olarak Samsung CMR, LG MCI diyor.

Özetle bulduğunuz monitöre pek güvenmeyin derim. NMR takılı bir ürün piyasada hiç görmedim ve haberlerini de duymadım. Monitörlerde Hertz yani direkt olarak tazeleme hızında değer verilir ve bu değer panel gecikmesiyle birlikte sunulur. Ek takı bulunmaz. Bence bir aldatmaca var o üründe albenisini arttırmak için.

KS

Kairos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
TV gibi ürünlerde kullanılan bir tazeleme teknolojisidir. Aslında her markanın yenileme hızına yazılımsal verdiği bir isimlendirmedir. Farklı firmalar TV ürünlerinde yineleme hızlarına farklı isimlendirme verirler. Örnek olarak Samsung CMR, LG MCI diyor.

Özetle bulduğunuz monitöre pek güvenmeyin derim. NMR destekli bir ürün piyasada hiç görmedim ve haberlerini de duymadım. Monitörlerde Hertz yani direkt olarak tazeleme hızında değer verilir ve bu değer panel gecikmesiyle birlikte sunulur. Ek takı bulunmaz. Bence bir aldatmaca var o üründe albenisini arttırmak için.

Peki, teşekkürler zaten benimde içime sinemisti

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri