Soru Oc Olan Ekran Kartı Alınır Mı ?

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Merhabalar itopyadan 3050OC editon bulunan bi sistem aldım arkadaşım overclokluların performansı yüksek ama max 3 sene götürür dedi aklıma takıldı kendinden overclocklu olduğundan da pek karar veremedim sizler ne düşünüyorsunuz?

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Merhabalar itopyadan 3050OC editon bulunan bi sistem aldım arkadaşım overclokluların performansı yüksek ama max 3 sene götürür dedi aklıma takıldı kendinden overclocklu olduğundan da pek karar veremedim sizler ne düşünüyorsunuz?
Hocam evet eskiden öyle bi inanç vardi ama öyle bisi yok hatta OC, UV daha da uzatır ömrünü

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
fabrika çıkışlı oc kartlarda o tarz problemler oluşmaz korkmanıza gerek yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Alınır. El ile OC yapılmıyor fabrika da yapılıyor. Zaten çok az değerle oynanıyor o yüzden sağlıklı.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hiçbir sıkıntı olmaz alınır.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Maksimum sınırları zorlamıyorlar fabrikada en uygun asgari bisekilde hız aşırtma yapılıp teste giriyor ve stabil oluşuna göre seri üretime geçiliyor sorun olmaz yani hatta oc olmayan modellere göre avantajdır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri