Öneri Office 365 Vs 2021Pro Plus

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Arkadaşlar office programlarını kullanmak için başlıktaki seçeneklerden birini tercih edip keyini satın alacağım. 2021 pro plus olanı satın alırsam ömürlük olacak yalnız sadece güvenlik güncelleştirmesi alacak, ayrıca format sonrası kullanılamayacakmış. Ve one note ve one drive olmayacakmış. Sizce hangisi daha mantıklı? Veya başka bir seçenek var mıdır? Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
2021 activation tools var githubda. Ben onu kullanıyorum. Para vermek istemiyorsanda libre office öneririmn-

KS

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
2021 activation tools var githubda. Ben onu kullanıyorum. Para vermek istemiyorsanda libre office öneririmn-
ya para ile key almak daha mantıklı ve güvenilir geldiğinden key almayı düşünüyorum. max 200 tl verebilirim. Farklı programlarla aktive etmeyi açıkçası çok düşünmüyorum pc yi yeni aldığım için biraz titiz olmaya çalışıyorum.

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
dostum githubdaki neredeyse bütün herşey open source yani kodu herkes tarafından görülünebilir. ayrıca kaç yüz bin kişi kullanmıştır şimdiye ben dahil. Yinede karar senin

KS

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Cevabın için teşekkür ederim. 43 tl'ye key alarak sorunumu hallettim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri