Okul Ortalamam 84,98388'de Kaldı

safak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ortalama 84,9838 de kaldı daha kötü durumda olan varmı

Ekli dosyalar

• F6D5D718-0EBA-450D-B402-FFA1EAFC675F.jpeg
    F6D5D718-0EBA-450D-B402-FFA1EAFC675F.jpeg
    78.9 KB · Görüntüleme: 36

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Daha kötü değil ama benim ortalamam yetmesine rağmen 5 puanla matematikten kaldığım için belge alamıyorum.

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Üniversiteye geçince bunların bi önemi olmadığını anlıyorsun(Teşekkür-Takdir)
Ortaokulda 2 dönem üst üste 84.6 lı ortalama da kaldım, o dönem bayağı bi insana koyuyor takdir alamamak ama sonra takmamaya başlıyorsun .d Onur belgesi almaya bak ama, çünkü herkes alamıyor ve özel hissettiriyor.) Gene de ortalamanı yüksek tut, sınavda çok yararı dokunacak

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Üniversiteye geçince bunların bi önemi olmadığını anlıyorsun(Teşekkür-Takdir)
Ortaokulda 2 dönem üst üste 84.6 lı ortalama da kaldım, o dönem bayağı bi insana koyuyor takdir alamamak ama sonra takmamaya başlıyorsun .d Onur belgesi almaya bak ama, çünkü herkes alamıyor ve özel hissettiriyor.) Gene de ortalamanı yüksek tut, sınavda çok yararı dokunacak
Evet Evet şuanda hiçbir etkisi yok 2 haftadır story de yaksam mı diye düşünüyorum.

şahsen takan bir insan değilim dediğim gibi şu staj olmasa boş geçerim herhalde gereksiz bir kağıt parçası.

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Evet Evet şuanda hiçbir etkisi yok 2 haftadır story de yaksam mı diye düşünüyorum.

şahsen takan bir insan değilim dediğim gibi şu staj olmasa boş geçerim herhalde gereksiz bir kağıt parçası.
Hiç düşünme bence öyle şeyleri hocam, kağıt parçası da olsa anı birikiyor. Sonuçta yaksan bile eline bi şey geçmeyecek değmez o yüzden

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri