Öneri Oyun Için Laptop

ilgazburcin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Merhaba sevgili arkadaşlar umarım gününüz güzel geçiyordur;

Kardeşim için laptop almaya karar verdik piyasada saçma fiyatları gördükten sonra madem çok fark yok bizde gaming laptop alalım dedik bütçemiz 30.000 civarı Max Max Max 40.000'e kadar çıkabilir siz değerli üyelerin önerilerini bekliyoruz kendisinin öyle çok Hz FPS takıntısı yok yüksek çözünürlük ve kalite seviyor mesela abla ben GTA 5 oynarken Cyberpunk oynarken 60 FPS olsun ama hiç donmasın takılmasın 2K çözünürlükte oynasam yeter diyor bu fiyata bu özellikte laptop var mıdır bilemiyorum şimdiden vakit ayırıp tavsiye verme inceliğini gösteren herkese teşekkür ederim <3

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Merhaba sevgili arkadaşlar umarım gününüz güzel geçiyordur;

Kardeşim için laptop almaya karar verdik piyasada saçma fiyatları gördükten sonra madem çok fark yok bizde gaming laptop alalım dedik bütçemiz 30.000 civarı Max Max Max 40.000'e kadar çıkabilir siz değerli üyelerin önerilerini bekliyoruz kendisinin öyle çok Hz FPS takıntısı yok yüksek çözünürlük ve kalite seviyor mesela abla ben GTA 5 oynarken Cyberpunk oynarken 60 FPS olsun ama hiç donmasın takılmasın 2K çözünürlükte oynasam yeter diyor bu fiyata bu özellikte laptop var mıdır bilemiyorum şimdiden vakit ayırıp tavsiye verme inceliğini gösteren herkese teşekkür ederim <3
Eger sadece oyun içinse masaüstü çok daha mantıklı bu fiyata güzel laptop bile zorken masaüstü alıp daha fazla fps + daha uzun ömürlü kullanabilir

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
O fiyat sıkalasında 2k olmaz ama 35 civarı 4000 gpu 12 13. nesil laptop bulunur.

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
masaüstüne karar verirsek 360 hz monitör ister benden :D
360HZ monitör fiyatları aşırı derecede pahalı ve eğer sistemi kaldırmayacaksa gereksiz 30k lık bir pc için 360hz gerçekten komik olur yani

bu 0.5 ms 0.03 ms 1ms takıntıları ne bu çocukların bilmiyorum çok elzem bir şey mi ?
0.03 ms için bahsediyorum kimsenin ihtiyacı olacak bir monitör değil ve gözün algılayabileceği bir seviyede de değil. Benim bildiğim asus sadece böyle bir değer veriyor ve o da 50k fiyatı var
Ben 1ms monitör kullanıyorum, renk kalitesine önem veriyorum ve o şekilde bir monitör aldım fazlasıyla memnunum

Son düzenleme:
KS

ilgazburcin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
ozaman şöyle söyliyeyim toplam bütçemizi 50.000 TL ye çıkartalım bunun için yeni konu açayım

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
ozaman şöyle söyliyeyim toplam bütçemizi 50.000 TL ye çıkartalım bunun için yeni konu açayım
Bence daha iyi olacaktır. ama pc için biraz beklemeniz gerek olabilir çünkü şuanda içerik üreticileri f/p sistemleri paylaşmaya başlayacak. Birde bu nasıl bir zenginliktir 30k dan hadi neyse 50k olsun demek :D dyschhshcs

Masaüstüne mi karar verdiniz o halde ?
Evet

kihei

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Monitör klavye mouse kulaklık mousepad 15 bin civarı güzel şeyler alınabilir.
Bilgisayar ise 35 tutsa ( 240 hz monitör alınacaksa ( ki bu yüzden diğer toplamlar 15 tutuyor.) ona göre de sistemin geri kalanı dizilmeli.) 50 etti. Evet 50 bine çıkmak mantıklı bir fikir.

KS

ilgazburcin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Monitör klavye mouse kulaklık mousepad 15 bin civarı güzel şeyler alınabilir.
Bilgisayar ise 35 tutsa ( 240 hz monitör alınacaksa ( ki bu yüzden diğer toplamlar 15 tutuyor.) ona göre de sistemin geri kalanı dizilmeli.) 50 etti. Evet 50 bine çıkmak mantıklı bir fikir.
240 hz olması felan çok şart değil sordum şimdi fps oyunu çok oynamam diyor bu ergenler çıldırtıyor beni vallahi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri