Soru Oyun Kolu Olarak Ps4 Mü Yoksa Xbox Mı Alınmalı Neden?

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Genellikle rocket league oynuyorum klavye tam etki tepki vermediği için oyunda kola geçmek ve kolda oynamaya alışmak istiyorum.
Sizce oyun kolundan hangisi alınmalı ps4 veya xbox ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
PS4 Kolu her oyunla ve Windows ile tam uyumlu çalışmayabiliyor ama Xbox kolu direk uyumlu olur. Kullanış olarak derseniz ben Sony kollarına alıştım ama Xbox daha sıkıntısız.

KS

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
PS4 Kolu her oyunla ve Windows ile tam uyumlu çalışmayabiliyor ama Xbox kolu direk uyumlu olur. Kullanış olarak derseniz ben Sony kollarına alıştım ama Xbox daha sıkıntısız.
bende 12-13 sene önce oyun kolu kullandım ondan sonra daha da kolla oynamadım hiç

Flyless_duck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Genellikle rocket league oynuyorum klavye tam etki tepki vermediği için oyunda kola geçmek ve kolda oynamaya alışmak istiyorum.
Bence xbox almalısın çünkü yazılımsal olarak tam destekle kullanıyosun kafan rahat olur zaten dualshock 4 ün tek artısı dokunmatik yüzey ama zaten çok oyun için yok ilk kez kullanmaya başlarsan garipseme falanda olmaz

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Bence xbox almalısın çünkü yazılımsal olarak tam destekle kullanıyosun kafan rahat olur zaten dualshock 4 ün tek artısı dokunmatik yüzey ama zaten çok oyun için yok ilk kez kullanmaya başlarsan garipseme falanda olmaz
Bildiğim kadarıyla ds4 teki tek fark dokunmatik yüzey değil, aynı zamanda şarj olabiliyor olması. Ancak uzun zamandır kullanıyorum. Benden kaynaklı mıdır bilmem, kullandığım her dualshock ta(hepsi orijinal) analog kayması sorunu oluşuyor.

Flyless_duck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Bildiğim kadarıyla ds4 teki tek fark dokunmatik yüzey değil, aynı zamanda şarj olabiliyor olması. Ancak uzun zamandır kullanıyorum. Benden kaynaklı mıdır bilmem, kullandığım her dualshock ta(hepsi orijinal) analog kayması sorunu oluşuyor.
Bak şarj konusunu ben unutmuştum oda vardı ama yinede yazılımsal olarak tam destek olması avantajlı bence

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
xbox daha iyi gibime geliyor kendileri zaten pc cok önem veriyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri