Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi. (Oturma Yeri De Hareketli Kilitli)

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Uzun süreler oturmak için ofis koltukları daha rahat mı oluyor diyorsunuz? Siz hangi koltuğu kullanıyorsunuz şu an? Bir de genelde hepsinde bel ve boyun yastığı oluyor aslında

Anladım. Aradığım özellik var yani. Herkes kargoda vs sıkıntı yaşamış. Size çabuk geldi mi? Memnun musunuz kalitesinden rahatlığından
1678731176827.png

alttarafı çizmeye calıstım olabildiğince. en alttaki cizgi düz durunca üstündeki arkaya yatırıncao şekilde yukarı kalkıyor.

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Yakın dönemde bir başka başlık altına yazdığım yorumu tekrar buraya da belirtme zarureti hissettim.
ilk olarak belirtilen hususlara katılyıorum. +3000 tl ile "bilindik" firmalardan alacağınıza 1000-1500 tl gibi fiyatlara yerelde gönlünüze göre koltuk bulabilirsiniz bunu mutlaka göz önünde bulundurun.
ofisel-xprime royal pro modelini kullanıyorum öncelikle firma sonrasında da koltuğa dair yorumlarımı belirteceğim
firma oldukça zayıf gerçekten bir stajyer avukat olarak haklarımı bilmeden hareket etmiş olsaydım büyük mağduriyetler doğacaktı ve bu kimsenin umurunda olmayacaktı. firma ile yaşadığım öncelikle teslim süresinde yaşanan sorunlar ardından kaplaması yanlış yapılmış ve vidaları kaplamanın altında kalmış, karbon fiber olarak ifade edilmesine rağmen o desende naylon döşemeli bir ürün aldım. gördüğünüz görüntülere aldanmayın öncelikle.
ikinci olarak ise koltuğun 65 dansisite olarak bahsedilen oturma kısmı kesinlikle 30dk-1 saatlik oturum için ideal sonrasında taşa oturmaktan çok da farklı hissettirmeyen bir hal alıyor. mecburen bu süre aralıklarında kalkıp tekrar oturmak veya oturma pozisyonunuzu değiştirme zorunluluğu hissediyorsunuz.
ikinci olarak koltuğun oturulan kısmı sallanıyo, muhtemelen amortisörün bağlantı kısmı ile oturma kısmı arasında sabit kullanılan üründen kaynaklı üründen ürüne bir "oturmama" sorunu oluyor bu da rahatsızlık veriyor.
denemeden bir ürünü almayın öncelikle
ikinci olarak denediğiniz ürün teşhir ürünü olmasın ki elinize geçecek potansiyel ürünü görün,
ileride açılır genişler cart curt olur mentalitesinde ayakkabıcıdan ayakkabı alır gibi ikna olmayın
paranızın değerini bilin...
Anladığım kadarıyla yerli firmalarda benzer sıkıntılar oluşmuş hep. Acaba bu durum yabancı firmalarda da bu şekilde mi?

Ekli dosyayı görüntüle 16929
alttarafı çizmeye calıstım olabildiğince. en alttaki cizgi düz durunca üstündeki arkaya yatırıncao şekilde yukarı kalkıyor.
Koltuk gerçekten hoş duruyor ve aradığım özellikte var. Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Anladığım kadarıyla yerli firmalarda benzer sıkıntılar oluşmuş hep. Acaba bu durum yabancı firmalarda da bu şekilde mi?

Koltuk gerçekten hoş duruyor ve aradığım özellikte var. Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
2022 mayıstan beri kullanıyorum. dediğim gibi ben ve arkadaşım sorun yaşamadık. görünüşü cok hoş alcantara kumaş var hocam o beni etkilemişti almadan önce. kumaşta yıpranmada olmadı.

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
2022 mayıstan beri kullanıyorum. dediğim gibi ben ve arkadaşım sorun yaşamadık. görünüşü cok hoş alcantara kumaş var hocam o beni etkilemişti almadan önce. kumaşta yıpranmada olmadı.
Demek ki bazı imalatlarda sıkıntı var. Bazıları gayet normal

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Demek ki bazı imalatlarda sıkıntı var. Bazıları gayet normal
suanda alınabilicek en iyisi hawk bütceni toplayıp fature serisini almanı öneririm 4k olanlar tek sıkıntısı bel desteğinin ve kafa yastıgının sert olması o kadar bence alınır

Uzun süreler oturmak için ofis koltukları daha rahat mı oluyor diyorsunuz? Siz hangi koltuğu kullanıyorsunuz şu an? Bir de genelde hepsinde bel ve boyun yastığı oluyor aslında

Anladım. Aradığım özellik var yani. Herkes kargoda vs sıkıntı yaşamış. Size çabuk geldi mi? Memnun musunuz kalitesinden rahatlığından
alanlar 4 5 gün sonra pisman oldukları belirtmis zaten yukarıda alanların yorumlarını bıraktım. suanda alınıcak en iyi marka olarak hawk cok kisi kullanıyor ve rahatsız olduklarını duymadım

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
https://www.hepsiburada.com/hawk-ga...yorumlari?sayfa=1&ozellik=&keywords=&filtre=1 cok övülen hawk markası 1 2yıldızlı yorumlara bakın demek istediğimi anlayacaksanız. %10luk hata payı var ve bazı müşteriler hangi marka hangi ürün olursa olsun onu yaşıyor. umarım siz alacağınız koltukta markası ne olursa olsun bir sorun yaşamazsınız
o zaman hocam bütcesini 8k cıkartıp razer alıp rahatlasın yada asus. yorumlara bakarsak hocam isin icinden cıkamayız 13 kisi sorun yasamıs kac oda kargo ve kutulama gördüğüm kadarıyla olumlu yorumlara bakarsak 500 kisi cok sevmis

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
o zaman hocam bütcesini 8k cıkartıp razer alıp rahatlasın yada asus. yorumlara bakarsak hocam isin icinden cıkamayız 13 kisi sorun yasamıs kac oda kargo ve kutulama gördüğüm kadarıyla olumlu yorumlara bakarsak 500 kisi cok sevmis
zaten demek istediğim de o benim. illa ki sorun yaşayanalr cıkacak ortalama önemli. bu koltuklar cok kaliteli bişeyde değil 2021de falan 1-1.5k dı. fiyatları sisti bizde güzel sağlam bişey diye düşünüyoruz tam ideal koltuklar. gıcırtı yapabilir mesela bunu sorun eden birisi mecbur asus razer alacak bu fiyata bu ürünlerde gıcırtı doğal. kırılmaz daha dayanıklı oluyorlar rahatlığı kişiye göre değişir. ben bir daha alacak olsam mesela şuan kullandığım exvega andromedayı da alırım HAWK gaming chairi de alırım gercekte gördüm kullandım. ama xdriveı beğenmedim arkadaşımda denedim tamamen kişinin tercihi hepsi asağı yukarı aynı. exvega tercih etme sebebim de kumaşı alcantara görünümlü olmasaydı öyle olmasa hawk alırdım mesela

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
xDrive kullanlar var 5 yıl boyunca ve hawk fature serisi aldıktan sonra memnun kalmamıs. bence en iyisi 8k bütceyi toplayıp razer almak

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Zamanında aynı gafa düşmüş biri olarak çalışma koltuğu almanızı tavsiye ediyorum kesinlikle daha rahat ve daha ucuz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Oyuncu koltuğu diyince aklıma sürekli bir meme var ya;
- valorantda nasıl radiant oldun
+Oyuncu koltuğum var knk

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Açıkçası elbette razer gibi markalar daha kalitelidir. Ama o kadar bütçem yok ve açıkçası o parayı da koltuğa vermek istemiyorum. Dediğimiz gibi sanırım ürünlerin kalitesi de biraz şans meselesi. Exvega ve hawkın uygun modelleri arasında bir tercih meselesi söz konusu sanırım. @Ahmeet_1 @TibetBey

Çalışma koltuğu konusuna gelince özgürlükten kastınız nedir biraz daha açabilir misiniz? Ve çalışma koltuklarının ne konuda daha rahat olduğunu düşünüyorsunuz? Öneri olarak verebileceğiniz bi koltuk var mıdır? @Ahmetzkan

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hocam bir arkadasta almis bugun kurulumunu yapmis cok detayli anlatimda bulunmus okumanizi tavsiye ederim. Uzun kullanim yorumu degildir okurken göz onunde bulundurun https://forum.pchocasi.com.tr/konu/exvega-andromeda-ilk-izlenimler.47674/
Muazzam bir inceleme olmuş. Şahsen ben Exvegaya ikna oldum. Videolarda kullanılan malzemeler açık bir şekilde gözüküyor ve özellikle metal işinden çok iyi anlayan birisi olarak sistem mekanizması dayanıklılığı gayet yeterli gözüküyor. Anladığım kadarıyla dikiş konusunda belki ufak sıkıntılar yaşayabiliriz. Ayrıca fiyatta 17sinden sonra 4490tl olacakmış gördüğüm kadarıyla.

Exveganın kötü yorumlarının da geçtiğimiz yıllardan kaynaklandığını düşünüyorum. Şu an kargoda insanlar sıkıntı yaşamıyor genel olarak gördüğüm.

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Exvega Andromeda koltuğuna bakabilirsiniz. Kullandığım koltuk rahatlığı vs çok güzel.
koltuıg arkadasım aldı bugun ve kurduk koltuk guzel fakat ıscılık sıkıntılı ve gerı yatma olayı tek yerden ve aynı mekanızmadan oldugu ıcın altımızdakı yerde hareket edıyor bu sefer tedırgın edıyor ınsanı ıstere ısteemz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri