Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi. (Oturma Yeri De Hareketli Kilitli)

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
koltuıg arkadasım aldı bugun ve kurduk koltuk guzel fakat ıscılık sıkıntılı ve gerı yatma olayı tek yerden ve aynı mekanızmadan oldugu ıcın altımızdakı yerde hareket edıyor bu sefer tedırgın edıyor ınsanı ıstere ısteemz
Aslinda guzel ve aranan ozellik zamanla alisirsiniz :)

Muazzam bir inceleme olmuş. Şahsen ben Exvegaya ikna oldum. Videolarda kullanılan malzemeler açık bir şekilde gözüküyor ve özellikle metal işinden çok iyi anlayan birisi olarak sistem mekanizması dayanıklılığı gayet yeterli gözüküyor. Anladığım kadarıyla dikiş konusunda belki ufak sıkıntılar yaşayabiliriz. Ayrıca fiyatta 17sinden sonra 4490tl olacakmış gördüğüm kadarıyla.

Exveganın kötü yorumlarının da geçtiğimiz yıllardan kaynaklandığını düşünüyorum. Şu an kargoda insanlar sıkıntı yaşamıyor genel olarak gördüğüm.
Fiyat icin hep oyle diyorlar indirim icin son 2-3 gun diye sayac var ama bu seferki gercek olabilir 😂 hawk ya da exvega arasindan karar verin hocam ikiside alinir benim exvega alma sebebim hem alcantara kumasi hem kol dayama kisimlarinin sünger olmasi hawkta plastik orasi. Kesin alacaksaniz seciminizi yapip siparis verin fiyatlar guncellenirse kotu olur

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
koltuıg arkadasım aldı bugun ve kurduk koltuk guzel fakat ıscılık sıkıntılı ve gerı yatma olayı tek yerden ve aynı mekanızmadan oldugu ıcın altımızdakı yerde hareket edıyor bu sefer tedırgın edıyor ınsanı ıstere ısteemz
Bahsettiğiniz altınızdaki yerin hareket etmesi "tilt position" özelliği olarak geçiyor. Benim aradığım özellik aslında o. Koltuğu o poziyona alıp ayaklarınız altına destek koyarsanız çok rahat biçimde çalışabilirsiniz uzun süreler. İşçilik sıkıntılı derken hangi kısımdan bahsediyorsunuz?

Aslinda guzel ve aranan ozellik zamanla alisirsiniz :)

Fiyat icin hep oyle diyorlar indirim icin son 2-3 gun diye sayac var ama bu seferki gercek olabilir 😂 hawk ya da exvega arasindan karar verin hocam ikiside alinir benim exvega alma sebebim hem alcantara kumasi hem kol dayama kisimlarinin sünger olmasi hawkta plastik orasi. Kesin alacaksaniz seciminizi yapip siparis verin fiyatlar guncellenirse kotu olur
Yarın bi fabrikayı arayıp ondan sonra almayı düşünüyorum. Sizin sayenizde alıyorum desem yalan olmaz. Teşekkürler.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Bahsettiğiniz altınızdaki yerin hareket etmesi "tilt position" özelliği olarak geçiyor. Benim aradığım özellik aslında o. Koltuğu o poziyona alıp ayaklarınız altına destek koyarsanız çok rahat biçimde çalışabilirsiniz uzun süreler. İşçilik sıkıntılı derken hangi kısımdan bahsediyorsunuz?

Yarın bi fabrikayı arayıp ondan sonra almayı düşünüyorum. Sizin sayenizde alıyorum desem yalan olmaz. Teşekkürler.
Baska merak ettiginiz sey varsa koltuk icin foto vs atabilirim hocam icinize sinmeden almayin az para degil cunku. Icinize sindiyse de gule gule kullanin pisman olacaginizi dusunmuyorum

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Baska merak ettiginiz sey varsa koltuk icin foto vs atabilirim hocam icinize sinmeden almayin az para degil cunku. Icinize sindiyse de gule gule kullanin pisman olacaginizi dusunmuyorum
Ahmet hocam sadece merak ettiğim şu benim istediğim özellikte kilitleyip oturarak fotoğraf atabilir misiniz özelden?

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375

malzeme kalitesı ve alt ksımlarında kumasında bırlesım yerlerınde yırtıklar vardı. ayak pas içinde idi ve kalitesı kotuydu sahsen.

KS

cagataykyaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bende bir tane exvega andromeda siparişi verdim bakalım. Umarım memnun kalırız, deneyimlerimi buraya aktarırım.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Açıkçası elbette razer gibi markalar daha kalitelidir. Ama o kadar bütçem yok ve açıkçası o parayı da koltuğa vermek istemiyorum. Dediğimiz gibi sanırım ürünlerin kalitesi de biraz şans meselesi. Exvega ve hawkın uygun modelleri arasında bir tercih meselesi söz konusu sanırım. @Ahmeet_1 @TibetBey

Çalışma koltuğu konusuna gelince özgürlükten kastınız nedir biraz daha açabilir misiniz? Ve çalışma koltuklarının ne konuda daha rahat olduğunu düşünüyorsunuz? Öneri olarak verebileceğiniz bi koltuk var mıdır? @Ahmetzkan
Özgürlük demedim ama daha rahat yani.Çalışma koltukları linkim yok ama sırt dayama kısmı ince olan,fileli,siyah renkli,baş dayama yeri de hani bitişik ama sanki ayrı parça gibi duran koltuk var,onu denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum en azından bende öyle oldu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri