PC Hocası Foruma ÖZEL MSI GK30 Klavye + Mouse SET 349TL!!

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cvp: PC Hocası Foruma ÖZEL MSI GK30 Klavye + Mouse SET 349TL!!

Daha yeni klavye mouse aldık hocam yapma :D Güzel fiyat.

Prophet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Yıllardır kullandığım A4Tech A9C nin artık üzerinde parmağımın izi çıkmışken yeni kurbanım MSI için siparişi geçtim, teşekkürler @"OceanLaB" <3

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Cvp: PC Hocası Foruma ÖZEL MSI GK30 Klavye + Mouse SET 349TL!!

umutdundar' Alıntı:

Hemen geldi mi yahu :) Hayırlı olsun. İlk deneyimlerinizi paylaşırsanız, herkes bilgilenir hocam.

Prophet' Alıntı:
Yıllardır kullandığım A4Tech A9C nin artık üzerinde parmağımın izi çıkmışken yeni kurbanım MSI için siparişi geçtim, teşekkürler @"OceanLaB" <3

Hayırlı olsun :)

sirac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Halihazırda GamePower Ogre Red Switch modelini kullanıyorum. Mekanik klavyeler daha uzun ömürlü oldukları söyleniyor, bu bağlamda şuanki klavyemi satarak bu klavye ile değiştirmek ne kadar sağlıklı ve mantıklı olur? Mekanik hisli ile red switch mekanik klavye arasında dağlar kadar fark var mıdır? Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Swers08

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Hocam uzun zamandır ekonomik bir sessiz membran yada işimi görecek idare edecek güzel ürün bakıyordum fakat fiyatlardan dolayı yanaşamıyordum rog serisi falan toplamayı düşündüm bir ara şimdi bunu gördüm fakat yine piyasa fiyatıyla alınmaz görüşündeydim taki bildirime tıklayıp gelene kadar :) @"OceanLaB"  emeği geçenlere teşekkür ederim ALLAH razı olsun  x jammer bundle setten sonra ilaç gibi gelecektir  .

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

sirac' Alıntı:
Halihazırda GamePower Ogre Red Switch modelini kullanıyorum. Mekanik klavyeler daha uzun ömürlü oldukları söyleniyor, bu bağlamda şuanki klavyemi satarak bu klavye ile değiştirmek ne kadar sağlıklı ve mantıklı olur? Mekanik hisli ile red switch mekanik klavye arasında dağlar kadar fark var mıdır? Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Mekanik klavye performansına alıştıysanız, değiştirmenizi önermiyorum. Haliyle performans farkı olacaktır. Ancak MSI GK30 klavye seti de mekanik hisli. Tıklama sesleri mekanik gibi. Red Switch ile aralarında fark olduğu için, değiştirmenizi tavsiye etmiyorum.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Swers08' Alıntı:
Hocam uzun zamandır ekonomik bir sessiz membran yada işimi görecek idare edecek güzel ürün bakıyordum fakat fiyatlardan dolayı yanaşamıyordum rog serisi falan toplamayı düşündüm bir ara şimdi bunu gördüm fakat yine piyasa fiyatıyla alınmaz görüşündeydim taki bildirime tıklayıp gelene kadar :) @"OceanLaB"  emeği geçenlere teşekkür ederim ALLAH razı olsun  x jammer bundle setten sonra ilaç gibi gelecektir  .

Çok sevindim. Güzel günlerde kullanın inşallah :)

sirac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
sirac' Alıntı:

Mekanik klavye performansına alıştıysanız, değiştirmenizi önermiyorum. Haliyle performans farkı olacaktır. Ancak MSI GK30 klavye seti de mekanik hisli. Tıklama sesleri mekanik gibi. Red Switch ile aralarında fark olduğu için, değiştirmenizi tavsiye etmiyorum.

Marka Game Power olunca değiştirmeyi de düşünebilirsiniz demenizi bekliyordum. Ara sıra oyunlarda yapacağım komboları aygılamıyor klavye, sözde mekanik anlayamadım. Özellikle LOL oyununda oluyor. Misal, W-Q-E kombosu yapacakken Q-E bastığım oluyor. Markayı bir kenara bırakarak, mekanik olduğu için de değiştirilmez mi diyorsunuz?

abdulkermatmc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Hocam satın aldım ama içime sinmedi siparişimi iptal etmek istiyorum ama site hata veriyor. Zaten sabahtan beri site düzgün çalışmıyor. Bir fikri olan var mı?

halilaydiin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzun zamandır fiyat performans bir klavye arıyordum, klavye fiyatına(daha ucuza) mouse da hediye gelmiş oldu umarım mutsuz etmez teşekkür ediyorum :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

sirac' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Marka Game Power olunca değiştirmeyi de düşünebilirsiniz demenizi bekliyordum. Ara sıra oyunlarda yapacağım komboları aygılamıyor klavye, sözde mekanik anlayamadım. Özellikle LOL oyununda oluyor. Misal, W-Q-E kombosu yapacakken Q-E bastığım oluyor. Markayı bir kenara bırakarak, mekanik olduğu için de değiştirilmez mi diyorsunuz?

Eğer algılama sorunu varsa, zaten çok sürmez klavye yakında koy verir kendini. Markayı bir kenara bırakarak söylüyorum; genelde mekanik klavyelere alışkın insanlar membrane kullanmıyorlar. Ancak bende tam tersi. Çok sesi sevmiyorum. O yüzden bütçeniz varsa, fiyat iyiyken alınabilir.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

abdulkermatmc' Alıntı:
Hocam satın aldım ama içime sinmedi siparişimi iptal etmek istiyorum ama site hata veriyor. Zaten sabahtan beri site düzgün çalışmıyor. Bir fikri olan var mı?

Inventus ile telefon numarasını arayarak görüşebilir misiniz? Belki sipariş durumunda bir hata meydana gelmiş olabilir.

Inventus telefon: (0216) 347 19 47

zumzum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam öncelikle teşekkürler muhtemelen ben de alacağım. Ancak inventusa kayıt olamıyorum ne yazık ki bir sorun oluştu diyip duruyor.

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Ürün elime ulaştı ilk izlenim olarak gayet ağır oturaklı bir klavye tekrardan teşekkürler...

umutdundar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
umutdundar' Alıntı:

Hemen geldi mi yahu :) Hayırlı olsun. İlk deneyimlerinizi paylaşırsanız, herkes bilgilenir hocam.

Ofisten teslim seçeneği ile satın aldım hemen teslim ettiler :) İlk izlenim olarak güzel oturaklı bir klavye mouse seti sadece klavyenin RGB aydınlatmasının biraz daha parlak olmasını isterdim onun dışında mükemmel  2. klavye olarak aldım malum mekanikler baya sesli
Tekrardan teşekkür ederim. :)  

Prophet' Alıntı:

Hayırlı olsun :)

Teşekkürler :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri