Çözüldü PC HOCASI Hector Çekilişe Katılamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri,

Bir sorum olacaktı ben hector çekilişine yorum yapıyorum ama yorumum siliniyor neden?

Etiket: @ugur.gozaydin hocam sen belki biliyorsundur etiket için kb

Yorumum:
(Selamun aleyküm öncelikle sistemin artılarından eksilerinden bahsetmek için yazıyorum bu yorumu okuyup vaktinizi aldıysam özür dilerim.

Sistemin artıları:
Rtx 2060 6gb yerine rtx 2060 12gb kullanılması
GOOD ram kullanılması
Diğer sistemlerde kullanılan Ana kart stokta olmasada onun yerine neredeyse eşit bir ekran kartı kullanılması
Kasanın iç dizaynı kablo açısından gayet güzel
Psu bu sistem için gayet yeterli çok doğru bir seçim olmuş

Eksileri:
Videodada bahsedildiği gibi amd ryzen 5 4500 burda eksik kalıyor yerine amd ryzen 5 5500 cuk diye otururdu
Pny ekran kartı soğutma açısından problem çıkartabiliyor keşke gigabyte asus vs. Kullanılsaydı

Yeterli bütçeye sahip olmadığım için çekilişe katılıyorum
İnstagram:mert_ali_ozturk
İnşallah bana veya benim gibi gerçekten ihtiyaç sahibi birine çıkar.

Not:Normalde yorumu videonun atıldığı tarihte attım ama siliniyor sürekli bir kez daha deniyorum bakalım)

Moderatörün son düzenlenenleri:

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
benimde silindi 2. hesabı açtım 100 defa yazdım ordanda silindi vazgeçtim zaten bana gelmez yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Bende aynı şekilde videoyu ilk attıklarında yorum yazmıştım bir bakayım dedim siz böyle diyince kaybolmuş tekrar yadım f5 attım yine gitti bence çekiliş instagram sayfasından yapılmalı kim bilir kaç kişide daha böyle oldu

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bende aynı şekilde videoyu ilk attıklarında yorum yazmıştım bir bakayım dedim siz böyle diyince kaybolmuş tekrar yadım f5 attım yine gitti bence çekiliş instagram sayfasından yapılmalı kim bilir kaç kişide daha böyle oldu
yalnız değiliz b yorumlar da denk geldim bizden başka bir kaç kişi de yazmıştı

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Bence haksızlık oluyor böyle hocamın bir çözüm yolu bulacağına eminim

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri,

Bir sorum olacaktı ben hector çekilişine yorum yapıyorum ama yorumum siliniyor neden?

Etiket: @ugur.gozaydin hocam sen belki biliyorsundur etiket için kb

Yorumum:
(Selamun aleyküm öncelikle sistemin artılarından eksilerinden bahsetmek için yazıyorum bu yorumu okuyup vaktinizi aldıysam özür dilerim.

Sistemin artıları:
Rtx 2060 6gb yerine rtx 2060 12gb kullanılması
GOOD ram kullanılması
Diğer sistemlerde kullanılan Ana kart stokta olmasada onun yerine neredeyse eşit bir ekran kartı kullanılması
Kasanın iç dizaynı kablo açısından gayet güzel
Psu bu sistem için gayet yeterli çok doğru bir seçim olmuş

Eksileri:
Videodada bahsedildiği gibi amd ryzen 5 4500 burda eksik kalıyor yerine amd ryzen 5 5500 cuk diye otururdu
Pny ekran kartı soğutma açısından problem çıkartabiliyor keşke gigabyte asus vs. Kullanılsaydı

Yeterli bütçeye sahip olmadığım için çekilişe katılıyorum
İnstagram:mert_ali_ozturk
İnşallah bana veya benim gibi gerçekten ihtiyaç sahibi birine çıkar.

Not:Normalde yorumu videonun atıldığı tarihte attım ama siliniyor sürekli bir kez daha deniyorum bakalım)
Kontrol ettim yorum yaparak, herhangi bir sıkıntı görmedim benim yorumumda bir silinme vs olmadı.

Yorum yaparken kopyala yapıştır bir içerik kullanmıyorsunuz değil mi? Youtube'un otomatik spam yorumuna denk gelmiş olabilirsiniz. Böyle olunca Youtube yorumları otomatik olarak kaldırıyor.

1660898081806.png

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Kontrol ettim yorum yaparak, herhangi bir sıkıntı görmedim benim yorumumda bir silinme vs olmadı.

Yorum yaparken kopyala yapıştır bir içerik kullanmıyorsunuz değil mi? Youtube'un otomatik spam yorumuna denk gelmiş olabilirsiniz. Böyle olunca Youtube yorumları otomatik olarak kaldırıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 4729
Yok kendim yazıyorum elle videoda belirtiliyor elle yazın diye belkide çok uzun yorum var bizde uzun yorum atınca sıkıntı oluyor

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kendi yazdığımız yorumu nasıl görüyoruz acaba ? Ben de merak ettim şimdi yorumum duruyor mu ?

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Yorumlarda Uzun yorum yazanlar var ama uzunlukla alakalı olması saçma oluyor.
Hocam sslerde görüldüğü gibi elimle telefondan yazıyorum zaten telefondan youtube yorumları kopyalanmıyor bakalım attım yorumu silinecek mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220819-125405_YouTube.jpg
    Screenshot_20220819-125405_YouTube.jpg
    525.4 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20220819-125356_YouTube.jpg
    Screenshot_20220819-125356_YouTube.jpg
    544.3 KB · Görüntüleme: 10

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Bizde anlayamadık sorunu Youtube kaynaklı bir sıkıntı gibi gözüküyor. Daha detaylı bakacağız.

Kısa mesaj atarmısınız?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben şimdi tekrar bir yorum attım cuma namazından sonra bakacağım umarım silinmez :D

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Bizde anlayamadık sorunu Youtube kaynaklı bir sıkıntı gibi gözüküyor. Daha detaylı bakacağız.
Hocam youtube yorumlarıda okudum şimdi çoğu kişininki silinmiş yüksek ihtimal youtube birsürü uzun yorumu görünce spam algılayıp sildi mesela yorumlara gelin en yeni diyin çoğu kısa yorumlar bence bu yüzden ama siz daha iyisini bilirsiniz bekliyoruz biz sizden gelcek cevabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri