Çözüldü Pc hocası hero - hdd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba, pc hocası hero sistemini alıp hdd takan varmı acaba? Sistemi sipariş ettim, ayrıyetten 2 tb hdd sipariş ettim ama kasanın resimlerinde kızak falan gözükmüyor.

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Merhaba, pc hocası hero sistemini alıp hdd takan varmı acaba? Sistemi sipariş ettim, ayrıyetten 2 tb hdd sipariş ettim ama kasanın resimlerinde kızak falan gözükmüyor.
pc hero sistemindeki kasanın markası nedir?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Nasıl olur bilmiyorum ama montajlayıp yolladıkları için HDD yi boşta bırakacaklarını sanmıyorum. Sabitlenmesi gereken bir yer illaki vardır.

KS

Melo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Nasıl olur bilmiyorum ama montajlayıp yolladıkları için HDD yi boşta bırakacaklarını sanmıyorum. Sabitlenmesi gereken bir yer illaki vardır.
hdd'yi aynı yerden sipariş etmedim, kendim takmayı deniyecem

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Bununla ilgili başka üyeler de konu açmıştı.
Ben direkt olarak kasaya montajlayacağınızı düşünüyorum.
Zaten kasa 2x SSD + 2x HDD destekliyor. Bu şekilde de kızak masrafından kurtulmuş oluyorlar.
1664360225995.png

tendies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
reis takabildin mi? Sistemi aldım ve takamadım hdd'yi. Ne yapacağım bilmiyorum açıkçası

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bununla ilgili başka üyeler de konu açmıştı.
Ben direkt olarak kasaya montajlayacağınızı düşünüyorum.
Zaten kasa 2x SSD + 2x HDD destekliyor. Bu şekilde de kızak masrafından kurtulmuş oluyorlar.
Ekli dosyayı görüntüle 8045
Ravensla beraber destek olmuştuk sanırım diğer üyeye de. Kızak bulunmadığı için işaretlenen slotlar kalıyor sadece. Yanlış değilsem üstlerinde HDD-SDD gibi slotun boyutunu belirten ibareler de vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri