PC hocası hero

dostk9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Sistemi aranızda alan varmı memnun kalan şikayet eden şöyle olsa daha iyi olurmuş vs vs diyen birde alanlar varsa detaylı oyun içi fps değeri verebilirmi.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Şikayet tarafında çok geç geldiğini belirten çok kişi var. Sürekli konu açıyorlar.

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Şikayet tarafında çok geç geldiğini belirten çok kişi var. Sürekli konu açıyorlar.
Aslında sistemden ziyade kargolama açısından bir sıkıntı.

1- Eğer ki çok bilginiz yoksa bilgisayar hakkında hızlı birleştirme için denemeleri kendi depolama alanlarından yapıyorlarmış sanırım bu yüzden Windows yüklü gelmiyormuş

2- Hızlı toplamadan dolayı bazen bazı kabloları takmayı unutuyorlarmis herhalde bir kullanici ön usb çalışması için gerekli kabloyu baglamamislar demişti. Gördüğüm forumda açılan forumdaki şikayetler bunlardı

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aslında sistemden ziyade kargolama açısından bir sıkıntı.

1- Eğer ki çok bilginiz yoksa bilgisayar hakkında hızlı birleştirme için denemeleri kendi depolama alanlarından yapıyorlarmış sanırım bu yüzden Windows yüklü gelmiyormuş

2- Hızlı toplamadan dolayı bazen bazı kabloları takmayı unutuyorlarmis herhalde bir kullanici ön usb çalışması için gerekli kabloyu baglamamislar demişti. Gördüğüm forumda açılan forumdaki şikayetler bunlardı
Ben ilk defa kendi kasamı topladım ve bu işte ciddi şekilde çalışan biri tek başına 30dk dan daha kısa bir sürede bir sistem birleştirebilir. Böyle küçük hatalar affedilemez.

Hamza Kaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Geç gelse eyvallah Türkiye turu yapıyor sistem İstanbul'dan yaşadığım şehire gelmesi 12 saatti Ankara içinde iki gün içinde barkot onaylanmadı dünde ne alakası var bilmiyorum ama Afyon'a gönderdiler kargoyu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri