PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hemşirbey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
18:01 den beri sepete eklenmedi, eli boş kaldım kaç kez sayfayı yeniledim yinede olmadı nasıl iş anlayamıyorum

ozkanfe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
RE: Cvp: PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

yaaahak' Alıntı:
ozkanfe' Alıntı:
İhtiyacım yok diye almadım ama alınabiliyordu site donmadı en azından.Ama 1,5 dakka sürmedi tükenmesi :). Teşekkürler pc hocası.

kanka ben 5 dakkadır forumda bekliyorum link gelcek diye youtuba gelmiş bitmiş bile :) ee forumda online olmanın avantajı ne oldu onu çözemedim ki ben

Direk itopyadan takip etsen anasayfaya düştü en hızlı o şekilde alınabilirdi.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Cvp: PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

YARIN 30 adet foruma özel stok açılacak. Detayları ayrı bir konuda aktaracağım. Alamayanlar için.

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
OceanLaB' Alıntı:
yaaahak' Alıntı:
sarmadı, 5k bekliyordum kasa çok fazla dandik olabilirdi ordan fiyat kısabilirdiniz veyahut psudan kısılabilirdi 5k yapılırdı bu sistem :)

hocam videoyu 2 dk sonra gördüm şimdiye kadar uğraşıyorum hala alamadım lütfen beni yarınki alıcaklar listesine ekelrmisiniz hocam ilk 3.dakikada girdim ram bitti sonra ssd sonra ekran kartı şimdide stok kapatıldı diyor lütfen benide eklermisiniz yarın sistemi alacaklar listesine

hocam videoyu 2 dk sonra gördüm şimdiye kadar uğraşıyorum hala alamadım lütfen beni yarınki alıcaklar listesine ekelrmisiniz hocam ilk 3.dakikada girdim ram bitti sonra ssd sonra ekran kartı şimdide stok kapatıldı diyor lütfen benide eklermisiniz yarın sistemi alacaklar listesine

budy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
recepramazan' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Şuan stok var siteye gidip alabilirsin.

hafiz1328

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

Yarım saattir uğraşıyorum alamadım bitti mi stok

Hemşirbey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar,

Saat 17:50'de video yayın saatine 10 dakika kala "forum ayrıcalıklı" olduğu için erken paylaşacağımı söylemiştim. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i3-10100F
• Anakart: ASUS Prime H510-E
• Ekran Kartı: ASUS TUF GTX 1650 OC 4GB
• RAM: (2x8) 16GB G.Skill Ripjaws 3200MHz
• SSD: Toshiba Kioxia 500GB NVMe M2
• Kasa: ThermalTake H330
• PSU: ThermalTake 650W

STOK DETAYLARI

• Toplam stok 300
• İtopya Web'e özel stok: 200 adet
• 25 adet İtopya Acıbadem, 25 adet İtopya Beylikdüzü ve 25 adet İtopya Ankara mağaza
• Geri kalan 30 adet sistemi de Cumartesi günü tekrar farklı bir konu açarak PC Hocası Forum takipçilerine "foruma katılım tarihi","mesaj sayısı" ve "konu sayısı" göz önüne alınarak "en fazla katkı sağlayandan en aza doğru" listelenecek şekilde verilmiş olacak.

FİYAT DETAYI;

Tüm stoklar için geçerli olacak şekilde İtopya ile beraber sistemin fiyatı 6.499TL olarak belirlenmiştir. Herkese şimdiden hayırlı olsun. Video ve satış linki saat 18:00'da PC Hocası YouTube kanalında olacak. Buraya da videoyu güncelleyip eklerim. :)

DİP NOT: Parça kalitesinden hiçbir şekilde kısılmadı. Sağda solda 5K bekleyenler olmuş. Hayal görmeyip aşağıya bakabilirler. Bu parçalar ile bu sistem şu anda TR'de tek. APU sistemler bile 5K-6k'dan gidiyor. Gerçekçi olmakta fayda var.

VİDEO YAYINDA:

[video=youtube]https://youtu.be/DSf_HKKO_Rw[/video]

25 Mart 2022 dolar kuru ise 14.85TL olarak listeleniyor.

Hocam nihayet alabildim, lakin siparişin tamamını incelediğimde Kingston 500GB NV1 NVMe M.2 2280 SSD (2100MB Okuma / 1700MB Yazma) yer almakta, Toshiba kinoxia değil miydi m2ssd ben mi yanlış anladım yardımcı olursanız çok memnun olurum

Berk64

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende almak istiyordum ama yetişemedik. Belki yarın forum üzerinden alabilirim. 30fps lol oynamaktan yoruldum artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri