PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raşid muslu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İyi günler pc hocası ben şimdi işten geldiğimden videoyu yeni gordum de simdi bu forumdaki 30 tane daha satilacak pc ye nasil kaydolabilirim.

CK LasT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Hemşirbey' Alıntı:
Bence gayet başarılı olmuş, inşallah satın alabilen şanslı kişilerden biri olabiliriz.

Valla elimizden geldiği kadar fazla stok girmeye çalıştık. Rica ettik. Onlar da sağ olsun baya destek oldular. Eskisi gibi 50-100 stok zorlaması yok. 300 stok yeter diye düşünüyorum. İnşallah alabilirsiniz.

Bence şuan için ucuz ve bu ekran kartı bu fiyata çok iyi gider. Sizden bir rica bulunucam PC hocası benim ekran kartına ihtiyacım olacak 6 ay sonra şuan biriktiriyorum uygun fiyata almam konusunda yardımcı olursan sevinirim o zaman ne kadar pahalı ucuz olur bilemeyiz yinede yardım edersen sevinirim sistemimi bu pandemiden önce almıştım uygundu herşey en son ekranı kartını bırakınca patladım ikinci el ekran kartı almak zorunda kaldım beni okadar götürmüyor ekran kartını tek alınca çok pahalı yardımlarını beklerim.

celilcicekk

Moderatör
Moderatör
Tepki
5
Hemşirbey' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar,

Saat 17:50'de video yayın saatine 10 dakika kala "forum ayrıcalıklı" olduğu için erken paylaşacağımı söylemiştim. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i3-10100F
• Anakart: ASUS Prime H510-E
• Ekran Kartı: ASUS TUF GTX 1650 OC 4GB
• RAM: (2x8) 16GB G.Skill Ripjaws 3200MHz
• SSD: Toshiba Kioxia 500GB NVMe M2
• Kasa: ThermalTake H330
• PSU: ThermalTake 650W

STOK DETAYLARI

• Toplam stok 300
• İtopya Web'e özel stok: 200 adet
• 25 adet İtopya Acıbadem, 25 adet İtopya Beylikdüzü ve 25 adet İtopya Ankara mağaza
• Geri kalan 30 adet sistemi de Cumartesi günü tekrar farklı bir konu açarak PC Hocası Forum takipçilerine "foruma katılım tarihi","mesaj sayısı" ve "konu sayısı" göz önüne alınarak "en fazla katkı sağlayandan en aza doğru" listelenecek şekilde verilmiş olacak.

FİYAT DETAYI;

Tüm stoklar için geçerli olacak şekilde İtopya ile beraber sistemin fiyatı 6.499TL olarak belirlenmiştir. Herkese şimdiden hayırlı olsun. Video ve satış linki saat 18:00'da PC Hocası YouTube kanalında olacak. Buraya da videoyu güncelleyip eklerim. :)

DİP NOT: Parça kalitesinden hiçbir şekilde kısılmadı. Sağda solda 5K bekleyenler olmuş. Hayal görmeyip aşağıya bakabilirler. Bu parçalar ile bu sistem şu anda TR'de tek. APU sistemler bile 5K-6k'dan gidiyor. Gerçekçi olmakta fayda var.

VİDEO YAYINDA:

[video=youtube]https://youtu.be/DSf_HKKO_Rw[/video]

25 Mart 2022 dolar kuru ise 14.85TL olarak listeleniyor.

Hocam nihayet alabildim, lakin siparişin tamamını incelediğimde Kingston 500GB NV1 NVMe M.2 2280 SSD (2100MB Okuma / 1700MB Yazma) yer almakta, Toshiba kinoxia değil miydi m2ssd ben mi yanlış anladım yardımcı olursanız çok memnun olurum
Hayırlı olsun 
Özelleştirilebilir sekmesinde ikiside sizden ekstra bir ücret almadan sunulmuş ssd'lerdir . Bir problem yok yani güle güle kullanım deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Cvp: PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

en az 10 kere ödeme sayfasına girdim hepsinde de  bankadan gelen sms i girdigimde bu hatayı verdi

Oguz11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Elinize sağlık ben 1 adet aldım kardeşim için teşekkür ediyorum :)

balkan5987

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Almak için 10 saniye daha düşundüm  sonra baktim kalmamiş :). Sebebi ise cok düşük bi sistem geldi. 12 nesil rtx 3050 bi sistem bekliyorum 10 11  bin lira bandinda olursa  kismetse alicam :)

Amael

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Hocam. Ben uzun zamandir kanalinizi takip ediyorum. Uzun zamandir bilgisayar almak icin para biriktiriyorum. Ama sürekli pahalilandigi icin alamiyordum. Videonuzu gordugumde stok kalmamisti. 

Forumunuza uye degildim. Yeni uyelerin sansi az olcak demissiniz ama umarim bana bir sans verirsiniz. Stok acilirsa sonunda bir bilgisayar sahibi olabilirim. 

iyi haberlerinizi bekliyorum

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Esasında eski üyeyim ama çok yorumum yok buda yarısı baştan kaybediyorum anlamina geliyor,
Ve hatundan dahi izin aldığımız halde fırsat geçti elimize ama almak mümkün olmayacak, neyse can sağlığı diyorum rabbim hayalini kuran kardeşlerimize nasip etsin, eğer alım süresince sorun yaşayan okursa lütfen beni yedek yazalım hanımdan izinde çıkmış iken bir şansımız olsun  :D

EmirAladağ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
OceanLaB' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar,

Saat 17:50'de video yayın saatine 10 dakika kala "forum ayrıcalıklı" olduğu için erken paylaşacağımı söylemiştim. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i3-10100F
• Anakart: ASUS Prime H510-E
• Ekran Kartı: ASUS TUF GTX 1650 OC 4GB
• RAM: (2x8) 16GB G.Skill Ripjaws 3200MHz
• SSD: Toshiba Kioxia 500GB NVMe M2
• Kasa: ThermalTake H330
• PSU: ThermalTake 650W

STOK DETAYLARI

• Toplam stok 300
• İtopya Web'e özel stok: 200 adet
• 25 adet İtopya Acıbadem, 25 adet İtopya Beylikdüzü ve 25 adet İtopya Ankara mağaza
• Geri kalan 30 adet sistemi de Cumartesi günü tekrar farklı bir konu açarak PC Hocası Forum takipçilerine "foruma katılım tarihi","mesaj sayısı" ve "konu sayısı" göz önüne alınarak "en fazla katkı sağlayandan en aza doğru" listelenecek şekilde verilmiş olacak.

FİYAT DETAYI;

Tüm stoklar için geçerli olacak şekilde İtopya ile beraber sistemin fiyatı 6.499TL olarak belirlenmiştir. Herkese şimdiden hayırlı olsun. Video ve satış linki saat 18:00'da PC Hocası YouTube kanalında olacak. Buraya da videoyu güncelleyip eklerim. :)

DİP NOT: Parça kalitesinden hiçbir şekilde kısılmadı. Sağda solda 5K bekleyenler olmuş. Hayal görmeyip aşağıya bakabilirler. Bu parçalar ile bu sistem şu anda TR'de tek. APU sistemler bile 5K-6k'dan gidiyor. Gerçekçi olmakta fayda var.

VİDEO YAYINDA:

[video=youtube]https://youtu.be/DSf_HKKO_Rw[/video]

25 Mart 2022 dolar kuru ise 14.85TL olarak listeleniyor.

ben 6000 diye düşünmüştüm tam 6000 ayarladım bi baktım 6500 500lira ararken bitt itabi nasip deilmiş sağlık olsun :)

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420

Hocam Giriş-Orta-Üst segment olarak 3 tane sistem mi çıkacaktı ? 3060-3060Tİ bi sistem bekliyorum. Uzun süredir Amd işlemci Nvidia ekran kartlı siistem çıkmıyor. Veya 6700xt-6800xt amd işlemcili sistemde olabilir. planlar arasında var mı? tarih olarak yakınlık nedir?

Emİn4n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben yeni gördüm pc sitem ama cumartesi günü  satışa çıksaydı iyi olurdu. 
Pc  sitem  fiyat performans gayet başarılı olmuş,  alanlar güle kullansın.

Karmarija

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Çok iyi kampanya 
ihtiyacım var böyle f/p sisteme işte olduğum için alamadım

budy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
RE: Cvp: PC Hocası Medal X3 Parça Detayları

Atalayq' Alıntı:
Hocam Giriş-Orta-Üst segment olarak 3 tane sistem mi çıkacaktı ? 3060-3060Tİ bi sistem bekliyorum. Uzun süredir Amd işlemci Nvidia ekran kartlı siistem çıkmıyor. Veya 6700xt-6800xt amd işlemcili sistemde olabilir. planlar arasında var mı? tarih olarak yakınlık nedir?

Haftaya bir sistem daha gelecek diye bilgi vermişti hocam. Giriş-Orta seviye olarak belirtmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri