Pc Hocası Pckolik Hazır Sistem Sorunu

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83

1 DOLAR 18.22 TL! - 14.899 TL F/P RX 6700 10GB Sistem Toplama Rehberi

PC Hocası'nın PCKolik.com ile yaptığı sistemini arkadaşıma tavsiye ettim ve aldı ancak aldırdığıma pişmanım her gün wattman hatası alıyor ne yapsak çözemedik lütfen hocam yardımcı olun sizin sistemlerinize çok güvendiğim için aldırdım ancak arkadaşımın yüzüne bile bakamıyorum gün içinde bir çok defa wattman alıyor ağız tadıyla oyun oynayamıyor lütfen bir çözüm önerin eğer mümkünse ürünü geri yollayalım kontrol için veya değişim seçeneği varsa değişim için...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Wattman hatası maalesef amd serisi ekran kartlarında herkesin başına gelebiliyor hocam. Bunun için çözüm yöntemi sisteme komple format atmak ardından driver kurarken amd sitesine girip ekran kartını seçip, driver indirdikten sonra sisteme kurmak.

Ayrıca crackli oyun veya yama varsa onlarda da amd wattman hatası alınıyor. Şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Wattman hatası maalesef amd serisi ekran kartlarında herkesin başına gelebiliyor hocam. Bunun için çözüm yöntemi sisteme komple format atmak ardından driver kurarken amd sitesine girip ekran kartını seçip, driver indirdikten sonra sisteme kurmak.

Ayrıca crackli oyun veya yama varsa onlarda da amd wattman hatası alınıyor. Şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim

hocam hiçbir şekilde crackli oyun yok yani sistem 3060ti seviyesi diye alalım dedik heyecandan gerçekten mahvolduk formatta atıp kurduk bir süre sonra aynı şey oldu...

Yine AMD yine mi sorun
umarım bir çözüm önerisi sunar pc hocası

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
hocam hiçbir şekilde crackli oyun yok yani sistem 3060ti seviyesi diye alalım dedik heyecandan gerçekten mahvolduk formatta atıp kurduk bir süre sonra aynı şey oldu...

umarım bir çözüm önerisi sunar pc hocası
hocam hangi driveri yükledi acaba

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Yanlış hatırlamıyorum kendi MHz değerlerinin dışında farklı değerler deneyerek kartı daha stabil çalıştırabilenler vardı. Hatayı almamak için çok şey denemek lazım. İade edebiliyorsanız uğraşmayın

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Yanlış hatırlamıyorum kendi MHz değerlerinin dışında farklı değerler deneyerek kartı daha stabil çalıştırabilenler vardı. Hatayı almamak için çok şey denemek lazım. İade edebiliyorsanız uğraşmayın
hocam her şeyi denedik en sonunda 100 olan fps 45 e düştü

hangisi işte hocam bisürü driverlerı var güncel veya güncel değil ona öğrenebilirsek iyi olur ve hocam win kaç?

windows 11

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Siz değerleri düşürdünüz galiba. Az da olsa yükseltmeyi denediniz mi ?
hocam aylar boyunca yapılabilecek her şeyi denedik hiçbir şekilde atlatamadık hatayı en sonunda bir videoda gösterilen eski bir driveri indirdik ond hatayı almayı bıraktı ama ekran kartı 6700 yerine 6500 performansı vermeye başladı ben ne anladım bu işten

Adrenalin 22.11.2 Recommended (WHQL) bu sürümü yüklediniz değilmi
evet hocam

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
hocam aylar boyunca yapılabilecek her şeyi denedik hiçbir şekilde atlatamadık hatayı en sonunda bir videoda gösterilen eski bir driveri indirdik ond hatayı almayı bıraktı ama ekran kartı 6700 yerine 6500 performansı vermeye başladı ben ne anladım bu işten

evet hocam

hocam düzelmiyorsa pckolik ile görüşüp sorunu çözmeleri için gönderdiniz mi sistemi? temiz bir format atsaydınız

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
hocam düzelmiyorsa pckolik ile görüşüp sorunu çözmeleri için gönderdiniz mi sistemi? temiz bir format atsaydınız
hocam size şöyle diyim hani öyle bir format attım ki 7 saat sürdü her şeyini mükemmel yaptım kendim de bilgisayar mühendisliği okuyorum ama yok olmuyor en basit yoldan kendileriyle nasıl iletişime geçebilirim bilgi verebilir misiniz ?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,086

1 DOLAR 18.22 TL! - 14.899 TL F/P RX 6700 10GB Sistem Toplama Rehberi

sistemini arkadaşıma tavsiye ettim ve aldı ancak aldırdığıma pişmanım her gün wattman hatası alıyor ne yapsak çözemedik lütfen hocam yardımcı olun sizin sistemlerinize çok güvendiğim için aldırdım ancak arkadaşımın yüzüne bile bakamıyorum gün içinde bir çok defa wattman alıyor ağız tadıyla oyun oynayamıyor lütfen bir çözüm önerin eğer mümkünse ürünü geri yollayalım kontrol için veya değişim seçeneği varsa değişim için...

Selamlar @Graxthe kardeşim. Eğer İstanbul'da ikâmet ediyorsanız ofise getirin sistemi bizzat ben bakayım. Değilseniz PCKolik ile iletişime geçip sistemin probleminin çözülmesi için destek olmaya çalışacağım.

Wattman hatası yazılımsaldır. Ekran kartının driver tarafından performansı ayarlanamadığında ortaya çıkıyor.

KS

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
maalesef istanbulda değilim pckolik ile ilgili yapmam gereken önerdiğiniz bir şey varsa belirtin direkt bugün işlemlere başlarım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,086
maalesef istanbulda değilim pckolik ile ilgili yapmam gereken önerdiğiniz bir şey varsa belirtin direkt bugün işlemlere başlarım şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

Sipariş numaranızı bana özelden yazar mısınız? Firma ile görüşeyim. Göndermenizi talep ederlerse ürünü kargolamanız gerekecek.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri