PC Hocası Sistem Özelleştirilmiş Hali Alınır mı?

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası sistem bu şekilde fiyat 12.500 TL tutuyor. Beni performans olarak ne kadar götürür? Alınır mı yoksa daha iyisi çıkabilecek sistemler var mıdır?

Ekran Alıntısı.PNG

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Güzel bence rx 6600 980 evo da koymuşsunuz alınabilir.

KS

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Güzel bence rx 6600 980 evo da koymuşsunuz alınabilir.
alıp almamak arasında kararsızım bu akşam incehesap ve itopyada güzel indirimler olacagı söyleniyor ne yapmalıyım bro yardımcı olur musun?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
alıp almamak arasında kararsızım bu akşam incehesap ve itopyada güzel indirimler olacagı söyleniyor ne yapmalıyım bro yardımcı olur musun?

Hocam ben dolara güvenmediğim için bugün aldığım ürün bence en iyi ürün. o yüzden siz bilirsiniz. Dolar mesela 17 50 olursa fiyatlar yerinde durmuyor ona göre kampanya yapıyorlar

KS

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Hocam ben dolara güvenmediğim için bugün aldığım ürün bence en iyi ürün. o yüzden siz bilirsiniz. Dolar mesela 17 50 olursa fiyatlar yerinde durmuyor ona göre kampanya yapıyorlar
evet doların artmasını göz önünde bulundurursak almak şuanda mantıklı geliyor fakat AMD serisi parçaların ne denli iyi olabilecegini pek bilmiyorum test videolarını izlesemde tam karar veremiyorum bir türlü

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
AMD tarafından endişe duyulmasına gerek yok. Özellikle işlemci için. Eğer bütçeniz varsa almanızı tavsiye ediyorum fiyat gerçekten güzel. Özellikle Dolar'ın yükselişe geçtiğini düşünürsek daha sonra bir anda zıplayabilir.

Akşamki indirimler de insanı merak ettiriyor o konuda da haklısınız. Biraz şans işi gibi ama ben sistemin daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri