PC Hocası Yeni F/P Sistem Toplama Rehberi Hk.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,138
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Web'e özel stok sayısı: 200 adet
• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)
• TOPLAM STOK: 290 adet

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)

GÜNCELLEME: SİSTEMİN LİNKİ

Arkadaşlar videoyu şu anda yayına aldım. Size de linki önceden iletiyorum. Saat 18:00'da aktif olacak bilginiz olsun.

• LİNK:

VİDEO:

Son düzenleme:

Polathan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Malum ürünler satışa çıkarıldıktan sonra hemen tükeniyor, özelleştirme yapmadan direkt almak daha mantıklı sanki

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,138
Malum ürünler satışa çıkarıldıktan sonra hemen tükeniyor, özelleştirme yapmadan direkt almak daha mantıklı sanki

Bende öyle düşünüyorum. Parçalar güzel çünkü. Sadece bir kaç parçayı çok gördük sistemlerde. Fiyat konusunda destek olduğu için hala bolca tercih ediliyor. O yüzden özelleştirme yapacaklar varsa, çok hızlı olmalarını tavsiye edeceğim.

Mansger

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ben pek anlamıyorum oyun bilgisayarı mi olacak

Abdullah.b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Web'e özel stok sayısı: 200 adet
• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)
• TOPLAM STOK: 290 adet

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)
Keşke içeriği hakkında biraz bilgi olsaydı.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Sistemi merakla bekliyorum, yatırım amaçlı bile alınır :) (Özellikler vs. hoşuma giderse direkt alım yapmayı düşünüyorum.)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,138
Keşke içeriği hakkında biraz bilgi olsaysı.

yayın saatine 5 dakika kala vereceğim linki. Oradan bakabilirsiniz. 5 dakikada özelleştirmede yapılabilir, sistemin parçaları da değerlendirilir diye düşünüyorum. Forumun ayrıcalığı her zaman var..

mercnkyc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
eminim çok güzeldir. bende almayı çok isterdim. alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri