PC Hocası Yeni F/P Sistem Toplama Rehberi Hk.

yaaahak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam sen yapmadın mı ekran kartları düşecek videosu? Nasıl 9k altı? Bahse varım 8299tl falandır bence gene pahalı olacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,181
Hocam sen yapmadın mı ekran kartları düşecek videosu? Nasıl 9k altı? Bahse varım 8299tl falandır bence gene pahalı olacak.

Eksik izlemişsiniz demek ki videoyu. Yurt dışında düşen ekran kartı Nisan ayında evet düştü. Biz şu anda yurt dışının Ocak ayını yaşıyoruz. TR yansıması en az 3 ayı bulacak. Varsa daha düşük fiyattan bulabileceğiniz onu alabilirsiniz.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,181
Hocam selamlar
Emeklerine sağlık yaptığın işlerin tebriği az kalır,
Yakın zamanda 3060 / ti / 3070/ ti
Tarzı yüksek grafik kartı barindiran fps kasaları gelecekmi?
Bu seferde smokin olucak mu? Eğer öle ise fps sistemi gelecektir,
1660s gelecek diyor arkadaşlar tahmini bu kartın 3000 serisinde ve amd 5bin 6bin serisinde hangisine kafa tutar eş değer bir fps sağlar tsk

Hocam bizde durum şu şekilde;

Giriş seviye yaptıysak, bir sonraki video orta segment oluyor. Ortadan sonra üste doğru çıkıyoruz. Haftaya bir orta segment sistem yayında olacak. 3070 Ti serisi üste kaçıyor biraz. Onun gelmesi Mayıs ayını bulur. Fırsat bulursanız uygun fiyatlı kaçırmayın derim beklememek adına.

seyfi171

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamün aleyküm. İyi çalışmalar dilerim. Sizden ricam 1660 ti li bir sistem ve soğutması güzel olan bir marka olmasını rica ederim. Saygılarımla. Forumun yeni üyesi sayılırım. Takip ediyorum lakin yorum yazmıyorum. Bu sefer bu iletiyi instagram da görünce ihtiyacım olacağını düşündüm. İnşallah alabilirim ben de

Umut3535

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Web'e özel stok sayısı: 200 adet
• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)
• TOPLAM STOK: 290 adet

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)
12 ila 15000 bandında sistem veya laptop önerisi bekliyoruz

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam bizde durum şu şekilde;

Giriş seviye yaptıysak, bir sonraki video orta segment oluyor. Ortadan sonra üste doğru çıkıyoruz. Haftaya bir orta segment sistem yayında olacak. 3070 Ti serisi üste kaçıyor biraz. Onun gelmesi Mayıs ayını bulur. Fırsat bulursanız uygun fiyatlı kaçırmayın derim beklememek adına.
O zaman beklememek adına,
Bu çıkacak kasayı sahiplenip cs go pubg mobile valo tarzı oyunları oynayalım, emeğine desteğine sağlık geri dönüş sağlayıp açıklayıcı olduğun ayrı yetten teşekkür ederim, yolun bahtın açık olsun,
HEP böle bi 3070ti olsun güzel makine toplayıp uzun yollar kullanmak istemiştim, senden aldığım gizli msj Buda o işi görür gibi oldu teşekkürler :)

alican33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)
Umarım en çok ihtiyacı olan arkadaşlar stok tükenmeden alır. Şimdiden herkese hayırlı olsun.
RTX 3050 ekran kartı ile güzel bir PCH Medal X? gelir mi çok satacağından eminim beklemedeyiz.
Ayrıca sistem foruma 5 dakika önceden açılması mantığı güzel fakat bunun 15 dakikaya çıkarılması kullanıcının eklediği parçaları düşünüp karar vermesi için daha mantıklı olacaktır.

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
1660super ve ryzen 5 4500 olucak gibi sistemde ve 9000 TL altı... Mükemmel fiyat cidden. Mağazalar da hemen bitmezse iftardan sonra gidip almayı düşünüyorum. Umarım hemen bitirmezler mağaza stoklarını:)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,181
Umarım en çok ihtiyacı olan arkadaşlar stok tükenmeden alır. Şimdiden herkese hayırlı olsun.
RTX 3050 ekran kartı ile güzel bir PCH Medal X? gelir mi çok satacağından eminim beklemedeyiz.
Ayrıca sistem foruma 5 dakika önceden açılması mantığı güzel fakat bunun 15 dakikaya çıkarılması kullanıcının eklediği parçaları düşünüp karar vermesi için daha mantıklı olacaktır.

Videoyu 17:45'de yayına alacağım o yüzden. Saat 18:00'da da satış linkini videoya ekleyeceğim..

aslan558

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selamlar arkadaşlar,

STOK DURUMU

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı
Sistemler ya 10k altı ya 20k yok muşöyle 16k lara 3060 ti li i5 12400f lı asusun milli kasamız olan sistemi toplamanız. Bizde alsak kaç zamandır bekliyoruz :)

aslan558

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
H
Hocam affınıza sığınarak yazıyorum hiçbir bilgim olmadığı için, sadece kasa mı olacak yoksa monitör falanda olacak mı kurulumu falan biz mı yapıcaz elimize ulaşırsa cevaplarsanız hem benim gibi bilmeyen arkadaşlara da yardımımız dokunur..
Hocam normalde sadece kasa ve içindekiler oluyor monitör olmuyor. İçinde ki parçaları takıp gönderiyorlar sadece ekran kartı ayrı geliyor onu siz takıyorsunuz diye duydum

aslan558

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Haftaya gelecek sistem nasıl acaba 16k ya 3060 3070 ti li i5 12400f lı bi sistem gelirmi acaba böyle bir sisteme hasret kaldık 3060 dan yukarı ekran kartlı sistem toplayan yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri