PC Hocası Yeni F/P Sistem Toplama Rehberi Hk.

DocT4Wus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Gtx1650 sisitem gelse ögrenciler için on numara olur 6-7 k 8-9 k ögrenciler için helede para biriktip almak isteyneler için çok zor abim senden bekliyoruz teşekurler

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
363
Önceki sistemlerde bu Ram'lerden çok arızalı geri dönen olmuştu. Bu sistemlerde olmaz İnşallah.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,143
Önceki sistemlerde bu Ram'lerden çok arızalı geri dönen olmuştu. Bu sistemlerde olmaz İnşallah.

Bu tarz durumlar sadece RAM'lerde değil ki anakartların 2.slotlarında, GPU Coil White, PSU bobin sesi gibi durumlar çok oluyor. Konteynerden çıkan belli parti ürünler arızalı denk geliyor vs vs. Elektronik ürün biraz şans işi. 100 RAM geliyorsa, 10 tane veya 5 tane bozuk çıkma ihtimali herkes içi var.

Bu durumda markanın kim olduğuna bakmak lazım. G.Skill yeni RAM piyasasına giren bir firma olmadığı için problem yaşanmaz.

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Bu tarz durumlar sadece RAM'lerde değil ki anakartların 2.slotlarında, GPU Coil White, PSU bobin sesi gibi durumlar çok oluyor. Konteynerden çıkan belli parti ürünler arızalı denk geliyor vs vs. Elektronik ürün biraz şans işi. 100 RAM geliyorsa, 10 tane veya 5 tane bozuk çıkma ihtimali herkes içi var.

Bu durumda markanın kim olduğuna bakmak lazım. G.Skill yeni RAM piyasasına giren bir firma olmadığı için problem yaşanmaz.
Hocam Yeni sistemin Konuyu Ne zaman açıcaksınız ?

ozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Abi lütfen bana yardımcı ol. Sistemi aldım. Çocuklar girip iptal etmiş siparişi . Hiçbir yerden itopyaya ulaşamıyorum. Aylardır beklediğim sistem toz olucak yardımcı olur musun bana

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri