PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,999
Selamlar arkadaşlar;

Bu ay iki sistem çıkıyoruz. Birincisi orta segment yarın çıkacak olan RTX 3060'lı sistem. Diğeri de GG5 olacak. Fakat araya bir inceleme de çıkartabiliriz GG5'den önce. (GG5 giriş seviye)

Cumartesi günü çıkacak olan sistem GameGaraj ile olacak. Parçaları iyi. Onu Cumartesi günü forumdan erkenden duyuracağım. Bugün fiyat bilgisi paylaşamıyorum. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i5-11400F
• Anakart: ASUS B560M-F-SI
• Ekran kartı: ASUS RTX 3060 DUAL 12GB
• RAM: GSkill Ripjaws (2x8) 16GB 3000MHz CL16
• SSD: Crucial 500GB M2
• Kasa: Darkflash DLX21
• PSU: Darkflash 650W 80+Bronze

►► İlk 30 sipariş özel olarak da ASUS TUF Gaming P305 M3 Mouse hediye edilecek. Akakçe üzerinden baktım ortalama 350TL piyasa fiyatı var.

DİP NOT: Sistem özelleştirilebiliyor. İsterseniz RTX 3060Ti yükseltilebilir. RAM, SSD, Anakart, İşlemci veya diğer parçaları değiştirebiliyoruz.

GÜNCELLEME #1

Forumun ayrıcalığı için sistemin fiyatı YouTube'da yayın tarihinden 10 dakika önce bu konu altında açıklanacaktır. Eşitsizlik olmaması için de YouTube videosunun hemen altından satış linkine ulaşabileceksiniz. Özelleştirmeler açık. İsteyen bütçesi dahilinde RTX 3060 Ti yapabilecek.

Konuyu saat 18:20'de güncellemiş olacağım.

GÜNCELLEME #2

Sistemin fiyatı 13.299TL olacak arkadaşlar. Saat 18:30'da PC Hocası YouTube kanalında yayında. SATIŞ LİNKİ DE VİDEONUN AÇIKLAMA KISMINDA OLACAK.

Dolar eğer dün gece 01:00'e kadar 11 seviyesine çıkmasaydı 12.899TL'ye çıkabiliyor olacaktık. Son 3 saatte 10.74'den 10.99'a çıkınca aradaki fark da yansıdı. Alacak arkadaşlarımıza hayırlı olsun şimdiden.

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
70
Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

Süper sistem, umarım 12k yı geçmeyen bir fiyat olur.

Birde stok belli mi?

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

10-12k arasında olur umarım fiyatla alakalı memnun olur muyuz hocam siz nasıl buldunuz fiyatı ?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,999
RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

sercilong' Alıntı:
Süper sistem, umarım 12k yı geçmeyen bir fiyat olur

Dün ne güzel dolar 10.40 seviyelerine kadar gelmişti. Oralarda kalsa her şey daha güzel olacaktı. Bugün 11.90 seviyelerine çıkmış tekrardan. Ekran kartını tek başına miningciler alıyor diye en düşük 13.499TL'den satıyorlar. Halbuki 7000TL civarı olması lazım. Bence bu durumda fiyat aralığı iyi. Yarın paylaşacağım. Tabii ki dolar bir fırlama yapmazsa tekrar :)

Mihawk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Hocam selam. Bir kişi sadece 1 tane mi alabilecek yoksa sınırsız alıma izin veriliyor mu? Umarım diğer indirimlerde yaptığınız gibi kod yöntemi ile alabiliriz malum ülkede stokçu çok.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,999

Mihawk' Alıntı:
Hocam selam. Bir kişi sadece 1 tane mi alabilecek yoksa sınırsız alıma izin veriliyor mu? Umarım diğer indirimlerde yaptığınız gibi kod yöntemi ile alabiliriz malum ülkede stokçu çok.

Hayır herkes 1 adet alabiliyor. Onu önceden konuştum. Tek hesap, tek kredi kartı veya havale ne ise olacak şekilde ayarlandı. Hatta aynı adrese farklı kartlar üzerinden bile gönderim yapılamayacak.

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
sercilong' Alıntı:
Süper sistem, umarım 12k yı geçmeyen bir fiyat olur

Dün ne güzel dolar 10.40 seviyelerine kadar gelmişti. Oralarda kalsa her şey daha güzel olacaktı. Bugün 11.90 seviyelerine çıkmış tekrardan. Ekran kartını tek başına miningciler alıyor diye en düşük 13.499TL'den satıyorlar. Halbuki 7000TL civarı olması lazım. Bence bu durumda fiyat aralığı iyi. Yarın paylaşacağım. Tabii ki dolar bir fırlama yapmazsa tekrar :)

Yani hocam fiyatı söylemeyin fiyat aralığıyla ilgili bilgi verseniz yeter bu yorumdan ben 12k üstünde olacağını anlıyorum şahsen iyi fiyat değil para sıkıntım yok sadece 3060’lı sistemin 12k’yı geçmesi fp anlamını katmıyor kendi görüşüm.

Mert55' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Yani hocam fiyatı söylemeyin fiyat aralığıyla ilgili bilgi verseniz yeter bu yorumdan ben 12k üstünde olacağını anlıyorum şahsen iyi fiyat değil para sıkıntım yok sadece 3060’lı sistemin 12k’yı geçmesi fp anlamını katmıyor kendi görüşüm.

Yani hocam fiyatı söylemeyin fiyat aralığıyla ilgili bilgi verseniz yeter bu yorumdan ben 12k üstünde olacağını anlıyorum şahsen iyi fiyat değil para sıkıntım yok sadece 3060’lı sistemin 12k’yı geçmesi fp anlamınıkatmıyor kendi görüşüm.

halilshin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam birde sadece ekran kartı kampanyası yapsanız ne güzel olur sistem topladık sizinde sayenizde ama bu sefer ekran kartı alamadık dolarda düşmüşken bi bu tarz durum için girişiminiz mevcut olurmu.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216

Bu sistemi maalesef bu kur dalgalanmasında 15kdan aşağı bulmak zor. Fiyat konusunda umarım her iki taraf da için uygun olur. Fakat düşünen arkadaşlar en az bu tutarı gözden çıkarın derim. Aşağısı olursa da sakın kaçırmayın.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,999
halilshin' Alıntı:
hocam birde sadece ekran kartı kampanyası yapsanız ne güzel olur sistem topladık sizinde sayenizde ama bu sefer ekran kartı alamadık dolarda düşmüşken bi bu tarz durum için girişiminiz mevcut olurmu.

Valla o konu çok kritik. Zira tekil ekran kartı satışları direkt mining tarafından alındığı için firmalar satma taraftarı değiller :(

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14

Benim kartin limiti 8k 2 kart kullanmaya izin olsa guzel olur 2 kart kullanalim tek sistem alalim yoksa yine alamicaz bu cikicagi. :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,999

Kerimhan' Alıntı:
Bu sistemi maalesef bu kur dalgalanmasında 15kdan aşağı bulmak zor. Fiyat konusunda umarım her iki taraf da için uygun olur. Fakat düşünen arkadaşlar en az bu tutarı gözden çıkarın derim. Aşağısı olursa da sakın kaçırmayın.

Yani dolar endişesi tabii ki çok kötü. Ancak şunu belirteyim sistem 15K'dan düşük. Hatta 14K'dan da düşük. Tek tedirginliğim piyasa artana kadar dolar artmaması. Artarsa fiyatlar da artıyor direkt endeksli olduğundan.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,999

Mduran' Alıntı:
Benim kartin limiti 8k 2 kart kullanmaya izin olsa guzel olur 2 kart kullanalim tek sistem alalim yoksa yine alamicaz bu cikicagi. :)

Bunu sizin için firmaya soruyorum. Yanıtı paylaşırım.

Güncelleme: Sordum ve şu yanıtı aldım: "Bu seçenek kapalı durumda. Sadece kredi kartı ile alabilecekler. çünkü sahte siparişler geliyor ödeme yapmayacak kişiler sipariş geçip ödeme yapmayıp alacak kişilere de engel oluyorlar."

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14

OceanLaB' Alıntı:
Mduran' Alıntı:

Şimdiden tşk ederim

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216

OceanLaB' Alıntı:
Kerimhan' Alıntı:

Yani dolar endişesi tabii ki çok kötü. Ancak şunu belirteyim sistem 15K'dan düşük. Hatta 14K'dan da düşük. Tek tedirginliğim piyasa artana kadar dolar artmaması. Artarsa fiyatlar da artıyor direkt endeksli olduğundan.

Hocam daha ne diyeceksiniz resmen herşey ortada. Niye sizi beklemedim ona yanarım! 

Şimdiden emeğinize sağlık. Şuanda piyasada böyle sistemi bu fiyatlara imkansız umarım gerçekten kullanıcılar alır sizin de emeğinize yazık olmaz.

Mert55' Alıntı:
Kardeşim dolar düştü. Fanboyluk yapma incehesaptan dün indirimsiz 14k’ya alınabiliyordu 3060’lı sistem. Bu büyük indirim kategorisine giriyorsa fiyatı da o kategoriye yakışacak.Sana sadece şunu söyleyeceğim başkada konuşmayacağım. Dolar 13.70 : 13k 3060ti - 5600x sistem. Şuan dolar 11.60 15k diyorsun 15k’ya hem 2.000₺ daha fazla verip hemde düşük modelini çok almak istiyorsan alırsın şimdiden hayırlı olsun.

Normalde sana cevap vermemem gerekir ama cahilliğinden dolayı ve biraz da gerçekleri görebilmen açısından, bana incehesapta 15k aşağısı bu sistemin performansını verecek linki paylaşabilir misin rica etsem. Senin de emeğini takdir ederim böylelikle.

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14

OceanLaB' Alıntı:
Mduran' Alıntı:

Güncelleme: Sordum ve şu yanıtı aldım: "Bu seçenek kapalı durumda. Sadece kredi kartı ile alabilecekler. çünkü sahte siparişler geliyor ödeme yapmayacak kişiler sipariş geçip ödeme yapmayıp alacak kişilere de engel oluyorlar."

Zaten kredi karti kullanicam ama 1 kart yetmiyor o yuzden hem kendi hemde babamin karti kullanmayi planlamistim benim kart 8k babamin kart 11k limitli o yuzden 2 karta izin verseler iyi olucakti saglik olsun yapacak bisey yok. İlgilendiginiz için tşk

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Kasanın inceleme videolarını izledim gayet iyiymiş beğendim. Anakartlarda artık Gen4 m2 slotu farzı oldu , olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. İşlemci ve Ekran kartına diyecek yok zaten. PSU hakkında bilgim yok ama keşke bilindik markaların bilindik modelleri olsaydı (daha bi güven veriyor öyle olunca). Son olarak Ramleri 3200 Mhz cl 16 görmek isterdim. Bir de fiyat tahmini yapayım 12.799 TL çıkış fiyatı tahminim. İlk 30 siparişden birini kaparsanız 12.500 e gelmiş olur ki bu devirde 3060 lı sistemi bu fiyata almak bedavadan azıcık pahalı.  ;) :)

AhmetAkif01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar;

Bu ay iki sistem çıkıyoruz. Birincisi orta segment yarın çıkacak olan RTX 3060'lı sistem. Diğeri de GG5 olacak. Fakat araya bir inceleme de çıkartabiliriz GG5'den önce. (GG5 giriş seviye)

Forum'a özel önceden parçaların duyurularını yapacağımı söylemiştim. Yarınki sistemin özellikleri şu şekilde olacak;

Cumartesi günü çıkacak olan sistem GameGaraj ile olacak. Parçaları iyi. Onu Cumartesi günü forumdan erkenden duyuracağım. Bugün fiyat bilgisi paylaşamıyorum. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i5-11400F
• Anakart: ASUS B560M-F-SI
• Ekran kartı: ASUS RTX 3060 DUAL 12GB
• RAM: GSkill Ripjaws (2x8) 16GB 3000MHz CL16
• SSD: Crucial 500GB M2
• Kasa: Darkflash DLX21
• PSU: Darkflash 650W 80+Bronze

İlk 30 sipariş özel olarak da ASUS TUF Gaming P305 M3 Mouse hediye edilecek. Akakçe üzerinden baktım ortalama 350TL piyasa fiyatı var.

Fiyatı konusunu CUMA gününden paylaşamıyorum. Fiyat ile ilgili güncellemeyi de Cumartesi saat 16:00'dan itibaren bu konu üzerinden güncelleyerek yapacağız. Hayırlı olsun şimdiden herkese.

DİP NOT: Sistem özelleştirilebiliyor. İsterseniz RTX 3060Ti yükseltilebilir. RAM, SSD, Anakart, İşlemci veya diğer parçaları değiştirebiliyoruz.

oRxkwN.png

Abi medal x3 gelir mi gelirse ne kadar olur?

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Kerimhan' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Hocam daha ne diyeceksiniz resmen herşey ortada. Niye sizi beklemedim ona yanarım! 

Şimdiden emeğinize sağlık. Şuanda piyasada böyle sistemi bu fiyatlara imkansız umarım gerçekten kullanıcılar alır sizin de emeğinize yazık olmaz.

Mert55' Alıntı:
Kardeşim dolar düştü. Fanboyluk yapma incehesaptan dün indirimsiz 14k’ya alınabiliyordu 3060’lı sistem. Bu büyük indirim kategorisine giriyorsa fiyatı da o kategoriye yakışacak.Sana sadece şunu söyleyeceğim başkada konuşmayacağım. Dolar 13.70 : 13k 3060ti - 5600x sistem. Şuan dolar 11.60 15k diyorsun 15k’ya hem 2.000₺ daha fazla verip hemde düşük modelini çok almak istiyorsan alırsın şimdiden hayırlı olsun.

Normalde sana cevap vermemem gerekir ama cahilliğinden dolayı ve biraz da gerçekleri görebilmen açısından, bana incehesapta 15k aşağısı bu sistemin performansını verecek linki paylaşabilir misin rica etsem. Senin de emeğini takdir ederim böylelikle.

Sana ne yazmışım dün 14.8k fiyatına satılıyordu ani yükseldi geri inecek tekrar o zaman kalırsın. Akıllı ol piyasanın cahili olan sensin sen giderken ben dönüyordum. Gerçekler seni acıtıyor. Keşke bekleseydim falan demişsin üstte de saçmalayarak sen bu kanalın büyük fanboyu ya da moderatörlerindensin belli.

İstanbul Sefiri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

OceanLaB' Alıntı:
Mihawk' Alıntı:

Hayır herkes 1 adet alabiliyor. Onu önceden konuştum. Tek hesap, tek kredi kartı veya havale ne ise olacak şekilde ayarlandı. Hatta aynı adrese farklı kartlar üzerinden bile gönderim yapılamayacak.

Abi yanlış mı anladım banka kartı ile ödeme seçeneği yok mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri