Fiyat/Performans PC Hocası Yeni Sistem Cuma Günü

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
1677152285778.png

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
orta üst dediği 3060 ti falan mı oluyor?

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
paylaşıyorlar siteye giriyorsun stok tükendi yazıyor genelde :) bir tane başka youtuber paylşmış 1000 stokmuydu neydi adam 2. dakika girdim stok tükendi yazıyor falan dedi nasıl işse bu :)

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
paylaşıyorlar siteye giriyorsun stok tükendi yazıyor genelde :) bir tane başka youtuber paylşmış 1000 stokmuydu neydi adam 2. dakika girdim stok tükendi yazıyor falan dedi nasıl işse bu :)
Anlık binlerce kişi bekliyor 300-500 stok dakikada bitince laf yapıyorsunuz anlamadım arkadaş. Sadece sen yoksun. 1000 Stok olsa ne olur. Sistem linki açılana kadar belki 30-40 bin kişi görüyor sistemi. Biraz mantıklı düşünün.

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
bilmiyorum haklısınızdır da bana saçma geliyor sanki bilgisayar yeni icat edilmişte herkes hemen alalım gibi başında bekliyormuş gibi.. türkiye pc ye aç kimsenin bilgisayarı yokmuş gibi binlerce kişinin beklemesi bana saçma geliyor.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
bilmiyorum haklısınızdır da bana saçma geliyor sanki bilgisayar yeni icat edilmişte herkes hemen alalım gibi başında bekliyormuş gibi.. türkiye pc ye aç kimsenin bilgisayarı yokmuş gibi binlerce kişinin beklemesi bana saçma geliyor.
Al sat yapan çok insan var.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
bu ekonomide normal değil mi?

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
bu ekonomide normal değil mi?
haklısınızdır dediğim gibi de bana 1000 stok ürünün 2 dk da bitme mantığı saçma geliyor yani.. hani mesela PC HOCASI bugun yarın intel sistem var dıyor. derseki akşam tam 19:00 da yayın da derse yine anlarım millet saat tuttu hemen aldılar.. bu PC HOCASI için demiyorum başka bir youtuberin videosuna istinaden. saat vermiyor yani sabahtan akşama kadar youtubede kanalı açık tututp sürekli F5 mi yapıyorlar insanlar.. öyle birşey varsa insanların psikolojisi iç iyi değildir

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
haklısınızdır dediğim gibi de bana 1000 stok ürünün 2 dk da bitme mantığı saçma geliyor yani.. hani mesela PC HOCASI bugun yarın intel sistem var dıyor. derseki akşam tam 19:00 da yayın da derse yine anlarım millet saat tuttu hemen aldılar.. bu PC HOCASI için demiyorum başka bir youtuberin videosuna istinaden. saat vermiyor yani sabahtan akşama kadar youtubede kanalı açık tututp sürekli F5 mi yapıyorlar insanlar.. öyle birşey varsa insanların psikolojisi iç iyi değildir
Genelde video saati değişmez ki. Hep aynı saatlerde video paylaşılır.

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
banada öyle geliyor ama binlerce insana önüne 500 baklava bırakmak gibi birsey buda öyle Al satcılar zaten cok artık üremisler

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
insta story ve yutup bildirimleri açarsan seninde haberin olur bende 1000 stoklu pchocası sistemi aldım abartısız sistem 1 aydan fazla sürdü

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
yarın saat kaçta yayınlayacak videoyu acaba ?

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
youtubeyi takip ediyorum da insta kullanmıyorum neyse yarın 6ya 5 kaladan itibaren bakarım .. başkasının da tam saat falan öğrenirse buraya da yazarsa sevınırım

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
youtubeyi takip ediyorum da insta kullanmıyorum neyse yarın 6ya 5 kaladan itibaren bakarım .. başkasının da tam saat falan öğrenirse buraya da yazarsa sevınırım
Ben 17.30 civarı diye hatırlıyorum. Bazen Youtube kaynaklı aksama olabiliyor ama genel olarak video bu saatlerde yayınlanır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri