Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

index2i

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Selamlar arkadaşlar,

Yeni Fiyat/Performans PC Hocası sistemi belirleyeceğiz. Bunun için AMD, Intel CPU ve AMD - NVIDIA GPU öncelikli olup, diğer parçaları da (giriş - orta segment olacak şekilde) belirleyip firmalarla kavgaya başlayacağım.

Örneğin;

• "Sistem giriş seviye olsun. GPU AMD, CPU AMD olsun. Fiyat aralığı 4899 - 5899 TL arası olabilir." şeklinde yorumlayabilirsiniz. Ortak karar alıp ona göre şekillendirelim hamuru :)
ne zaman fiyatı belirlenir ve ne zaman gelir hocam ona göre hesabımızı yapalım

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Rx6600 lu bir amd sistem gelirse orta seviye icin mukemmel olur
Pc hocasinin venom 4 unu almamistim sonrasinda cok pisman oldum, dun de o sistemi kastederek gelirse guzel olur demistim, bugun donanim arsivindeki r5 5500 ve rx6600 lu pcyi alabildim :) taner beye de burdaki ekip arkadaslarina da abdullah beye de tesekkurler, beyler iyiki varsiniz

Pctoplayamayançocuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Lütfen gaming gen tr ile çıkartmayın lütfen
Sistem çok iyi olduğu için çok fazla talep oldu bu kadar talep beklenmiyordu büyük ihtimalle. Taner hocamızdan daha iyisini bekliyoruz eğer tekrar gaming.gen ile yaparsa bu sefer hazırlıklı olurlar diye düşünüyorum. Veya stoklar fazla olursa yığılma olmaz

index2i

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Bu fiyat bandında sistem istiyorsanız da nın sistemine bakabilirsiniz.
Sistem paylaşıldığından beri almaya çalıştım site hep çöktü daha sonra stokları kesik kesik verdiler alamadım. Daha sonra kasayı değiştirdiler önü mesh olmayan bir kasa koydular o yüzden almadım.

index2i

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Selamlar arkadaşlar,

Yeni Fiyat/Performans PC Hocası sistemi belirleyeceğiz. Bunun için AMD, Intel CPU ve AMD - NVIDIA GPU öncelikli olup, diğer parçaları da (giriş - orta segment olacak şekilde) belirleyip firmalarla kavgaya başlayacağım.

Örneğin;

• "Sistem giriş seviye olsun. GPU AMD, CPU AMD olsun. Fiyat aralığı 4899 - 5899 TL arası olabilir." şeklinde yorumlayabilirsiniz. Ortak karar alıp ona göre şekillendirelim hamuru :)
Donanım arşivi Gt2 ye yakın ama daha fp bi sistem be abi siz daha iyisini yaparsınız

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri