Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Selamlar arkadaşlar,

Yeni Fiyat/Performans PC Hocası sistemi belirleyeceğiz. Bunun için AMD, Intel CPU ve AMD - NVIDIA GPU öncelikli olup, diğer parçaları da (giriş - orta segment olacak şekilde) belirleyip firmalarla kavgaya başlayacağım.

Örneğin;

• "Sistem giriş seviye olsun. GPU AMD, CPU AMD olsun. Fiyat aralığı 4899 - 5899 TL arası olabilir." şeklinde yorumlayabilirsiniz. Ortak karar alıp ona göre bence

Selamlar arkadaşlar,

Yeni Fiyat/Performans PC Hocası sistemi belirleyeceğiz. Bunun için AMD, Intel CPU ve AMD - NVIDIA GPU öncelikli olup, diğer parçaları da (giriş - orta segment olacak şekilde) belirleyip firmalarla kavgaya başlayacağım.

Örneğin;

• "Sistem giriş seviye olsun. GPU AMD, CPU AMD olsun. Fiyat aralığı 4899 - 5899 TL arası olabilir." şeklinde yorumlayabilirsiniz. Ortak karar alıp ona göre şekillendirelim hamuru :)
Bence rx6600 ya da rx6650xt li r5 5500 veya 5600x gibi bir işlemcili fiyat bandında en fazla 14k yi bulan bir sistem olmalı ben şahsen böyle bir sistem gelmesini çil söylerim ve gelmeli de taner abininde bize destek olacağını biliyorum insallah olur da seviliyorsunuz PC Hocası:) iyi forumlar

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Selamlar arkadaşlar,

Örneğin;

• "Sistem giriş seviye olsun. GPU AMD, CPU AMD olsun. Fiyat aralığı 4899 - 5899 TL arası olabilir." şeklinde yorumlayabilirsiniz. Ortak karar alıp ona göre şekillendirelim hamuru :)
Biraz orta segment intel core i5-10400F veya 11400F li sistemler gelmeli. Performans olarak çok underrated işlemciler gibi geliyor bana çoğu ryzenlardan fiyat performans olarak önde

index2i

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Hocam sistemi ay sonunda açıklayacağınızı söylediniz bir hafta kaldı zaten acaba birkaç spoiler alabilir miyiz en azından bütçe, ekran kartı veya işlemciyi söyleseniz ona göre kredi falan çekicem yani sizi beklediğimi söyleyebilirim

Thelegendofdark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
snapshot_search_1658581128803.png
Merhaba hocam ben dolar kurundan etkilenmeyen bir sistem istiyorum.

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Selamlar arkadaşlar,

Örneğin;

10k bandını geçmeden bizleri üzmeden güzel geleceğe dönük bir F/P gelsinde azıcık şu devirde mutlu olalım :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri