Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Aslında en iyisi 6600 olurduda belkide durum el vermiyordur. Hem herkesin bütçesine uygun sistem olurdu.
Evet ben rtx deyince çok şaşırdım çünkü RX 6600 lü bekliyordum daha f/p olur diye acaba daha ucuzken neden RX 6600 seçilmesi bilmiyorum büyük ihtimal Taner hoca kaynaklı değildir

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Evet ben rtx deyince çok şaşırdım çünkü RX 6600 lü bekliyordum daha f/p olur diye acaba daha ucuzken neden RX 6600 seçilmesi bilmiyorum büyük ihtimal Taner hoca kaynaklı değildir
Belkide amd tarafından istiyordu fakat rtx ile bir fırsat bulup değerlendirdi. Tartışmak pek mantıklı değil.

fa6

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
RX6600 olsun isterdim ama neyse. Ekran kartı ne olursa olsun benim için işlemci daha önemli fps oyunları oynuyorum çünkü genellikle

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
RX6600 olsun isterdim ama neyse. Ekran kartı ne olursa olsun benim için işlemci daha önemli fps oyunları oynuyorum çünkü genellikle
Güncel alınan teklifler arasında yoktur belki hocam. Önceki seride 6600 tercih edilmiş olsa da uygun fiyatta forum ahalisinin çoğu havada kapar aynı şekilde :)

fa6

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Güncel alınan teklifler arasında yoktur belki hocam. Önceki seride 6600 tercih edilmiş olsa da uygun fiyatta forum ahalisinin çoğu havada kapar aynı şekilde :)
Pek fark etmiyor bana asıl merak ettiğim işlemci ve fiyatı

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Pek fark etmiyor bana asıl merak ettiğim işlemci ve fiyatı
Anlaşma sağlanmış anladığım kadarıyla hocam, çok bir süre geçmeden geleceğini düşünüyorum ama fiyatın parçalara uygun olacağı aşikar. Umarım sorunsuzca, ihtiyacı olan üyeler faydalabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri