Pc Hocası Yeni sistemi Hakkında

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam en azından fiyat bilgisi gibi ufaktan bi kaç bilgi verseniz foruma özel :) @OceanLaB
Mesajlarda ufak tefek veriyor aslında 3060 olacağı belli ve hector sisteme göre daha fiyat performans bir ürün olacak, yani alıcı 13-15 bütçe ayirdiysa gözü kapalı beklenebilir bir 3060 sistem, bileşen kalitesini problem etmeyin hiç yanıltmadı Taner hoca

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Mesajlarda ufak tefek veriyor aslında 3060 olacağı belli ve hector sisteme göre daha fiyat performans bir ürün olacak, yani alıcı 13-15 bütçe ayirdiysa gözü kapalı beklenebilir bir 3060 sistem, bileşen kalitesini problem etmeyin hiç yanıltmadı Taner hoca
evet 3060 lı olacağını biliyorum bana yanıt vermişti geçen hafta ama sadece onu biliyorum :D

ediproedi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
13 olabilir lakin 15 benim bütçemi aşıyor hem 15k 3060 sistem için f/p demek doğru olmaz diye düşünüyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Taner hoca i5 12400f rtx 3060 lı sistemi 12.5 e çıkarır bence :D

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
umarım i3 12100 lü bir sistem olmaz

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Kasa mesh değil ve havalandırması kötü gibi ya inşallah güzel şeyler gelir

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Kötü bir işlemci değil hocam f/p açısından bence mantıklı olabilir(ryzen sevginiz dolayısı ile söylediyseniz saygı duyarım)
ben hiç iyi yanını göremedim f/p olması için biraz iyi olması lazım. pc alırken uzun ömürlü alıyouruz 1 sene kullanıp köşeye atmicaz diye düşünüyorum keza i3 hiç uzun ömürlü ddeğil ve iş konusuunda render vs de kötü

Lucatoni

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Kasa mesh olmasa bile icinde tek fanli gelmiyorsa sorun yok onler de umarim 3 fan vardir yoksa da kasayi ozellestirip almayi dusunuyorum secenekler de cougar mx440 varsa onu secin bence onu mesh saglam bir kasa

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
ben hiç iyi yanını göremedim f/p olması için biraz iyi olması lazım. pc alırken uzun ömürlü alıyouruz 1 sene kullanıp köşeye atmicaz diye düşünüyorum keza i3 hiç uzun ömürlü ddeğil ve iş konusuunda render vs de kötü
Yani performans olarak incelemelerine bakmanızı tavsiye ederim bence gayet yeterli, render için arkasında duramam ama forum geneli eğlence amaçlı aldığından yeterli gelecektir diye düşünüyorum

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
Selamlar arkadaşlar,

• Toplam stok sayısı 300 adet olacak.
• NVIDIA serisi ekran kartı değil, kafa kafaya 3070 dengi AMD serisi kullanacağız. ASUS bileşenler olacak.
• Tüm parçaların kalite oranı 10 üzerinden 9.1'i vardır.
• Sistem özelleştirme kısmı baya yoğun. Neredeyse aklınıza gelecek tüm parçalar ekli olacak.
• Sistemi alanlar AMD oyun hediyesinden faydalanacak. Sniper Elite 5, Saintsrow ve Forspoken alacaklar.
• Ayrıca sistemin yanında ASUS AN53 kablosuz ağ adaptörü hediye olacak.
• Parçaları akakçe gibi sitelerden tek tek topladım. 20.800TL+ yapıyor. Hem akakçe gibi sitelere, hem de piyasanın en altına gelmiş olacak sistem.

Şimdiden herkese hayırlı olsun.

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Selamlar arkadaşlar,

• Toplam stok sayısı 300 adet olacak.
• NVIDIA serisi ekran kartı değil, kafa kafaya 3070 dengi AMD serisi kullanacağız. ASUS bileşenler olacak.
• Tüm parçaların kalite oranı 10 üzerinden 9.1'i vardır.
• Sistem özelleştirme kısmı baya yoğun. Neredeyse aklınıza gelecek tüm parçalar ekli olacak.
• Sistemi alanlar AMD oyun hediyesinden faydalanacak. Sniper Elite 5, Saintsrow ve Forspoken alacaklar.
• Ayrıca sistemin yanında ASUS AN53 kablosuz ağ adaptörü hediye olacak.
• Parçaları akakçe gibi sitelerden tek tek topladım. 20.800TL+ yapıyor. Hem akakçe gibi sitelere, hem de piyasanın en altına gelmiş olacak sistem.

Şimdiden herkese hayırlı olsun.
hocam 3060 lı sistem ne zaman gelicek bir gün belirli mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri