Pc Hocası Yeni sistemi Hakkında

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
3060 17 20 ağustos diye tarih verilmişti aslında diğer sistemin sonradan çıkıp öne geçmesi tuhaf olmuş.

korayates

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar arkadaşlar,

• Toplam stok sayısı 300 adet olacak.
• NVIDIA serisi ekran kartı değil, kafa kafaya 3070 dengi AMD serisi kullanacağız. ASUS bileşenler olacak.
• Tüm parçaların kalite oranı 10 üzerinden 9.1'i vardır.
• Sistem özelleştirme kısmı baya yoğun. Neredeyse aklınıza gelecek tüm parçalar ekli olacak.
• Sistemi alanlar AMD oyun hediyesinden faydalanacak. Sniper Elite 5, Saintsrow ve Forspoken alacaklar.
• Ayrıca sistemin yanında ASUS AN53 kablosuz ağ adaptörü hediye olacak.
• Parçaları akakçe gibi sitelerden tek tek topladım. 20.800TL+ yapıyor. Hem akakçe gibi sitelere, hem de piyasanın en altına gelmiş olacak sistem.

Şimdiden herkese hayırlı olsun.
Hocam kaçta yayında olacak video?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Selamlar arkadaşlar,

• NVIDIA serisi ekran kartı değil, kafa kafaya 3070 dengi AMD serisi kullanacağız. ASUS bileşenler olacak.
• Sistem özelleştirme kısmı baya yoğun. Neredeyse aklınıza gelecek tüm parçalar ekli olacak.
• Sistemi alanlar AMD oyun hediyesinden faydalanacak. Sniper Elite 5, Saintsrow ve Forspoken alacaklar.
• Parçaları akakçe gibi sitelerden tek tek topladım. 20.800TL+ yapıyor. Hem akakçe gibi sitelere, hem de piyasanın en altına gelmiş olacak sistem.

Ozaman 16k ya verilir diye düşünüyorum. Asus bileşenler olması güzel :)

YusufLevent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
1 aydır sistem bekliyorum hiç bir yerden almadım sürekli bir şey çıkıyor dolar bir yandan artıyo almadığım sistemler için pişman olucam şimdi sabrediyim daha fp çıkar diyorum sabır sabır 1 ay oldu ya 3060 bekliyoduk 3070 dengi bir kart oldu son gün

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
Bu benim ayarladığım bir durum değil arkadaşlar. Firmaların stokları depolarına yetişemiyor, ürünler gecikiyor. Sonuçta tek bir komponent yok biliyorsunuz. Ayarlanan fiyattan SSD gelmese bile diyorlar ki SSD gecikti. Şu modeli koyarsak bu kadar fark olacak. Ona göre biz de ayarlamaya çalışıyoruz.

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

Büyük ihtimal rx6700xt gelecek gibi gözüküyor

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hediyelerden ve 3070 denginden benim de anladığım o şekilde hocam fiyatı kestiremedim ama ay başı 17 bandında olduğu düşünülürse bu segment bir sistemin 15-16 olma ihtimali var diye düşünüyorum
Zaten 16 üstü olursa alınmaz, Sinerji Ctv v8 rx6700xt r5 5600 ile 16k ya çıktı yani ve 16499tl ile hâlâ stokta..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri