Çözüldü PC İçin Android Emulator Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Apex indirmek için istiyorum. Blue stacks falan kötü diye biliyorum daha iyisi varsa önerirseniz sevinirim.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Gameloop adlı bir emulator vardı hocam ona iyi diyenler vardı pubg için falan bir bakın isterseniz

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Apex indirmek için istiyorum. Blue stacks falan kötü diye biliyorum daha iyisi varsa önerirseniz sevinirim.
Bende bu var.
Ara sıra kullanıyorum ama henüz sorun yaşamadım.
1666545749564.png

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Gameloop adlı bir emulator vardı hocam ona iyi diyenler vardı pubg için falan bir bakın isterseniz
Bir kere yükleyip standoff oynamıştım galiba bir sorunu yok gibiydi.
Bende bu var.
Ara sıra kullanıyorum ama henüz sorun yaşamadım.
Ekli dosyayı görüntüle 9971
Hakkında çok kötü yorum gördüm ve kendimde laptop da denemiştim 4gb Ram doğal olarak yetmiyordu ama riske atmak istemiyorum şimdi. İnternet zaten kötü , silip indirmeye kalksam oyun 1 saat sürecek.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Hakkında çok kötü yorum gördüm ve kendimde laptop da denemiştim 4gb Ram doğal olarak yetmiyordu ama riske atmak istemiyorum şimdi. İnternet zaten kötü , silip indirmeye kalksam oyun 1 saat sürecek.

Belki ben sistemimden dolayı sıkıntı yaşamamış olabilirim. 16 RAM + R5 3600 var.

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Gameloop veya bluestacks zamanında birçok farklı emülatör denedim lakin en iyi konfigürasyon seçenekleri ve optimizasyon bu emülatörkerde net bir şekilde stabil :)

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816
Gameloop aracılığı ile bende arada giriyorum mobil Apex'e. Bu tür oyunlar için en iyi tercihim GameLoop ama diğer sıradan uygulamalar, brawl stars gibi oyunlar için BlueStacks'de popüleritesinden dolayı tercih edilebilir.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
BlueStack ve GameLoop dışında kullanmadım ancak;

LDPlayer, MEmu ve Mumu en çok duyduklarım. Reddit ve diğer yabancı forumlarda da en çok tavsiyede bunlar karşıma çıkıyor. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri