PC Için Oyun Kolu Önerisi

samed_babur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13

benim bulduğum kol bu sizin önerilerinizi de merak ediyorum ayrıca kablosuz bulabilirseniz de iyi olur kolun fiyatından da anlayabileceğiniz gibi bütçem sınırlı max450-500tl arası

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Hocam replika ürün almaktansa f310 almak daha mantıklı bence. Arada 550 TL civarına düşüyor. Birkaç hafta önce ben de gamepad aldım replikayı düşündüm fakat sonra f310 almaya karar verdim. Şu ana kadar oldukça memnunum koldan.

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
konuya bende takipteyim 2-3.5k arası bilen , deneyimleyen önerirse sevinirim

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Xbox Wireless Controller M für PC + Wireless Adapter
Almanya ürünü adaptör de çıkıyor içinden

daha önce pc'de gamepad kullanmadığım için soruyorum , kablolu şekildede kullanabiliyormuyuz bunları yoksa sadece şarj edipmi kullanıyoruz

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
daha önce pc'de gamepad kullanmadığım için soruyorum , kablolu şekildede kullanabiliyormuyuz bunları yoksa sadece şarj edipmi kullanıyoruz
Kablolu oynanıyor tabiki şarj olurken oynayabiliyorsun. Attığım linkten alacaksan eğer hocam tcni isim soyisim adresi vs detaylı düzgün yaz ki gümrükten dönmesin. Arkadaşım aldı bu hafta gelecek

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Kablolu oynanıyor tabiki şarj olurken oynayabiliyorsun. Attığım linkten alacaksan eğer hocam tcni isim soyisim adresi vs detaylı düzgün yaz ki gümrükten dönmesin. Arkadaşım aldı bu hafta gelecek
eyvallah alacağım kardeşim xbox gamepad en mantıklısı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri